Search icon

OnePlus Nord Watch z oficjalną zapowiedzią i datą premiery

23.09.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
OnePlus Nord Watch z oficjalną zapowiedzią i datą premiery
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Niemal wszyscy producenci smartfonów i elektroniki zauważyli, że smartwatche cieszą się coraz większą popularnością. Także OnePlus postanowił więc wzbogacić ofertę sprzedawanych urządzeń o nowy zegarek. Smartwatch OnePlus Nord Watch nie zadebiutował jeszcze oficjalnie, znamy jednak już jego wygląd, a także część specyfikacji.

Smartwatch OnePlus Nord Watch

Pogłoski o premierze najnowszego zegarka smart OnePlus pojawiają się już od kilku tygodni. Ze względu na sporą liczbę sprzecznych informacji ciężko jednak było wskazać, jaki będzie ten smartwatch. W sieci pojawiły się zarówno informacje o urządzeniu z kwadratową, jak i okrągłą tarczą. Niektórzy twierdzą natomiast, że OnePlus wypuści jednocześnie aż sześć wersji smartwatcha.

Smartwatch OnePlus Nord Watch prawdopodobnie będzie miał klasyczny wygląd i duży wyświetlacz.

Wygląd zegarka, szczególnie jego nieco zaokrąglone rogi, mocno przypominają urządzenia Apple. Z przodu urządzenia ma się znaleźć ekran, który wypełni niemal cały front.

Nie znamy jeszcze przekątnej ekranu, sporo źródeł wspomina jednak o wysokiej rozdzielczości 448 x 368 pikseli odświeżany z częstotliwością 60 Hz. Ekran to prawdopodobnie AMOLED, czernie na renderach są wprost znakomite.

OnePlus Nord Watch

Metalowa obudowa i kilka wersji kolorystycznych

OnePlus zdążył już przyzwyczaić klientów do oferowania świetnie wykonanego i dobrze wyposażonego sprzętu w przystępnych cenach. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszego smartwatcha. OnePlus Nord Watch dostanie metalową obudowę – kopertę zegarka.

Zegarek będzie dostępny w atrakcyjnych, lecz stonowanych kolorach: czarnym, białym i złotym.

Wewnątrz możemy oczywiście spodziewać się wyposażenia, jak w sprzęcie konkurencji. Z pewnością smartwatch OnePlus będzie więc posiadał miernik poziomu natlenienia krwi SPO2, całodobowy pomiar pulsu, monitoring snu, czy pomiar stresu.

Z pewnością zegarek OnePlus Watch Nord bez problemu połączy się z naszym smartfonem, pozwoli odbierać połączenia i sterować muzyką. Akumulator ma wystarczyć na maksymalnie 10 dni pracy na jednym ładowaniu.

Oprogramowanie zapewni natomiast opcje personalizacji tarcz i włączenie jednego z wielu trybów sportowych – dla wybranej dyscypliny. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana, różne źródła mówią o koszcie zakupu w graniach 300-450 złotych. W tej cenie prawdopodobnie w zegarku nie znajdzie modułu GPS.

Smartwatch OnPlus Nord Watch

Nord Watch będzie tańszym zegarkiem w gamie OnePlus. Dostępny już dziś OnePlus Watch to sprzęt kosztujący nieco ponad 150 euro (około 700 złotych).

NANO w Google News

Może zainteresują Cię też te artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.