Sly – Sylvester Stallone w nowym dokumencie Netflixa. Jest zwiastun

03.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Sly – Sylvester Stallone w nowym dokumencie Netflixa. Jest zwiastun
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kolejna legenda kina akcji doczeka się dokumentu Netflixa, poświęconego własnej biografii. Po Arnoldzie Schwarzeneggerze (“Fubar”) – którego mogliśmy poznać lepiej w produkcji zatytułowanej jego imieniem – przyszła pora na jego kolegę po fachu, Sylvestra Stallone’a. “Sly” zadebiutuje w bibliotece platformy jeszcze tej jesieni. Co o nim wiadomo?

Sly – zwiastun Netflixa o Sylvestrze Stallonie

Fani klasycznego kina akcji nie mają ostatnio powodów do narzekania. Po niedawnej premierze “Arnolda” Netflix postanowił zaprosić do współpracy Sylvestra Stallone’a i przedstawić go od zupełnie innej strony. Filmowy twardziel obnaży przed widownią swoje prywatne oblicze, zestawiając je z ekranowymi kreacjami, które znają wszyscy. Podążając za oficjalnym opisem:

Od prawie 50 lat Sylvester Stallone zapewnia rozrywkę dzięki ikonicznym bohaterom i kasowym seriom, od Rocky’ego przez Rambo aż po Niezniszczalnych. Retrospektywny dokument oferuje intymne spojrzenie na nominowanego do Oscara aktora, scenarzystę, reżysera i producenta, zestawiając jego inspirującą historię z postaciami, które powołał do życia.

Reżyserem dokumentu jest Thom Zimny (“Elvis Presley: Poszukujący”, “Bruce Springsteen’s Letter to You”).

Oprócz zapowiedzi premiery otrzymaliśmy również oficjalny zwiastun produkcji, w którym tytułowy “Sly” dzieli się z widownią niezwykle osobistymi spostrzeżeniami na temat własnej przeszłości. Znajdziecie go poniżej:

Jeżeli czas do premiery nadmiernie Wam się dłuży, warto pochylić się zaś nad “Arnoldem”, który jest już dostępny w zasobach serwisu. Stallone miał okazję w nim gościnnie wystąpić:

Kiedy premiera Sly?

Data premiery “Sly” na Netfliksie nie została dokładnie wskazana. Wiadomo jednak, że produkcja znajdzie się w bibliotece platformy jeszcze tej jesieni. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.