Search icon

Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 – atrakcyjna cena, dobre brzmienie i mnóstwo funkcji

23.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 – atrakcyjna cena, dobre brzmienie i mnóstwo funkcji
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Każdy producent elektroniki ma dziś w swojej ofercie słuchawki true wireless. To bardzo popularne akcesoria do smartfona czy komputera. Wraz z premierą OnePlus 11 na rynek trafiły najnowsze słuchawki OnePlus. Model Buds Pro 2 jest naszpikowany nowoczesnymi funkcjami. To gwarancja praktyczności w codziennym użytku, ale także całkiem niezłego brzmienia muzyki odtwarzanej na bezprzewodowych słuchawkach.

Słuchawki OnePlus Buds Pro 2

Czego powinniśmy się spodziewać po słuchawkach OnePlus z dopiskiem „Pro”? To z pewnością model z wyższej półki. Znajdziemy w nim aktywną redukcję hałasu otoczenia – ANC. Wychwycone przez wbudowane mikrofony mogą wyciszyć dźwięki otoczenia nawet o 48 dB. W dedykowanej aplikacji możemy jednak dostosować tę funkcję lub wyłączyć.

Pamiętajmy, że słuchawki dokanałowe posiadają też całkiem niezłą pasywną redukcję hałasu. Jeśli jednak chcesz słyszeć więcej dźwięków otoczenia, co jest przydatne podczas biegania lub uprawiania sportu, funkcja ANC może działać w odwrotną stronę. „Tryb przezroczysty” pozwoli wtedy podbić dźwięk z zewnątrz.

Możemy też włączyć funkcję dźwięku przestrzennego 360 stopni.

Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 posiadają obsługę kodeka LHDC – daje nam to dźwięk lepszej jakości.

Ten kodek podnosi przepustowość przesyłanego dźwięku do aż 1000 kbit/s (dla dźwięku 24-bitowego). Popularne kodeki AAC i SBC cechują się niemal trzykrotnie niższą wartością. Słuchawki OnePlus Buds Pro 2 posiadają też aż dwa przetworniki. Większy ma średnicę aż 11 milimetrów, a o wysokiej jakości częstotliwości w wyższym zakresie dba głośnik 6 mm. Takie połączenie pozwala uzyskać lepsze brzmienie.

Wszystko to sprawia, że nowe słuchawki OnePlusa zdobyły certyfikat Hi-Res Audio Wireless.

oneplus buds pro 2

Co jeszcze oferują słuchawki bezprzewodowe OnePlus?

Łączność odbywa się tu za pośrednictwem Bluetooth 5.2. poza słuchaniem muzyki sprawdzą się też w grach. Jest tak dzięki niskim opóźnieniom – wynoszą jedynie 54 ms. Możemy też liczyć na bezproblemowe korzystanie z OnePlus Buds Pro 2 na zewnątrz, na przykład podczas biegania, jazdy na rowerze, czy spaceru. Wtedy przyda się odporność na wilgoć, czy zakurzenie, potwierdza ją certyfikat IP55.

Czas pracy słuchawek OnePlus Buds Pro 2 to aż 39 godzin. Taki wynik osiągniemy oczywiście po podładowaniu w etui.

Same słuchawki mogą działać przez 9 godzin (6 h z włączonym ANC, wtedy z etui czas rośnie do 25 godzin).

Cena słuchawek OnePlus Buds Pro 2 wynosi niecałe 600 złotych. W tej cenie model ten może być niezłą alternatywą dla słuchawek TWS Samsunga, czy Apple.

nano google news

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.