Beats Studio Buds+ – ANC, dźwięk przestrzenny i transparentna obudowa (jak w Nothing Ear)

30.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Beats Studio Buds+ – ANC, dźwięk przestrzenny i transparentna obudowa (jak w Nothing Ear)
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na stronie internetowego sklepu Amazon przypadkowo pojawiła się oferta sprzedaży słuchawek Beats Studio Buds+. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ich oficjalna premiera jeszcze się nie odbyła i póki co nie można ich kupić.

Słuchawki Beats Studio Buds+

Zanim przejdziemy do szczegółów na temat samych słuchawek, to warto dodać, że według informacji, które pojawiły się na stronach Amazon, ich premiera odbędzie się 18 maja, a cena w Stanach Zjednoczonych wyniesie dokładnie 169,95 dolarów.

Obecnie nie wiadomo, ile kosztować będą one w Polsce.

Można zaryzykować stwierdzenie, że cena wyniesie co najmniej 799 złotych, ale bardzo możliwe, że będzie to sporo więcej.

Zmiany wizualne w słuchawkach Beats Studio Buds+

Wydaje się, że kształt etui ładującego oraz samych słuchawek nie uległ znacznej zmianie w porównaniu do dostępnego od czerwca 2021 roku modelu Beats Studio Buds. Ciekawostką jest jednak to, że słuchawki dostępne będą w nowym wariancie kolorystycznym, o ile można to tak w ogóle nazwać.

Obudowa etui oraz słuchawek będzie przezroczysta, dzięki czemu podziwiać będzie można to, co kryje się w ich wnętrzu, podobnie zresztą jak jest to w przypadku słuchawek Nothing Ear. Dzięki pomyłce Amazona wiemy także, że w tym wariancie wkładki douszne dostępne mają być w kolorze czarnym oraz kości słoniowej.

Beats Studio Buds
Słuchawki Beats Studio Buds

Beats Studio Buds+ będą swego rodzaju alternatywą dla nowych AirPodsów Pro, ale dzięki kompaktowym rozmiarom mają bardziej sportowy charakter.

Nowa konstrukcja słuchawek

Zmiany konstrukcyjne dotyczące między innymi wielkości mikrofonów oraz przeprojektowanych otworów wentylacyjnym mają przyczynić się do poprawy działania trybu redukcji hałasu oraz trybu kontaktu. Słuchawki otrzymają również lepsze mikrofony oraz obsługę dźwięku przestrzennego.

Znacznie lepiej w porównaniu do poprzedniej generacji tych słuchawek wypadać ma także czas pracy na baterii. Zostanie on wydłużony o 12 godzin i wyniesie aż 36 godzin. Tak jak w przypadku poprzedniej generacji, etui ładujące będzie wyposażone w port USB-C.

Nowe słuchawki będą odporne na zachlapania, zgodnie z wytycznymi standardu IPX4, a w komplecie znajdą się wkładki douszne w czterech rozmiarach – XS, S, M i L. Dodajmy, że Beats Studio Buds+ kompatybilne będą zarówno z urządzeniami marki Apple, jak i z tymi, na których zainstalowany jest system Android.

Na koniec przypomnijmy, że pierwsze doniesienia na temat Beats Studio Buds+ pojawiły się w marcu tego roku, kiedy to jeden z deweloperów odkrył informacje o nich w kodzie systemu iOS 16.4.

Co więcej, w poprzednim tygodniu wzmianka o nowych słuchawkach pojawiła się w bazie danych Federalnej Komisji Łączności.

Źródło: MacRumors

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
Bloger technologiczny z zamiłowania. Od 2011 roku korzysta z urządzeń marki Apple i interesuje się perypetiami tej firmy, ale nie straszne mu inne tematy związane z nowoczesną technologią użytkową.