Nowy pakiet SkyShowtime z reklamami w Polsce. Kiedy i za ile?

28.02.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowy pakiet SkyShowtime z reklamami w Polsce. Kiedy i za ile?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

SkyShowtime z reklamami już niebawem będzie dostępny dla polskich użytkowników. Kiedy zmiany wejdą w życie i co dokładnie oznaczają? 

SkyShowtime z reklamami. Jaka cena? 

Serwis SkyShowtime rozbudowuje swoją ofertę o zupełnie nowy pakiet, który będzie najtańszym spośród wszystkich dostępnych. Mowa o planie Standard z reklamami, do którego dostęp wykupicie już za 19,99 zł miesięcznie (lub 159,99 zł w przypadku subskrypcji rocznej). 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że najtańszy spośród udostępnianych obecnie pakietów – Standard – oznacza koszt 24,99 zł miesięcznie (lub 278,99 zł rocznie). Jeśli chodzi o zawartość biblioteki, nie różni się on niczym od tego, co już niebawem znajdziemy w ramach usługi Standard z reklamami. Poczyniono względem niego jednak pewne ograniczenia w zakresie maksymalnej liczby równoległych transmisji oraz możliwości pobierania treści. Szczegóły nowej oferty przedstawiają się następująco: 

Standard PlusStandard z reklamami
Reklamy stron trzecichNieTak
Zwiastuny promocyjne SkyShowtimeTakTak
WideoHDHD
DźwiękStandardStandard
Strumienie równoczesne21
Pobrania30 (Filmy i odcinki)0
Pełna oferta rozrywkowa (hity kinowe, nowe seriale na wyłączność, lokalne programy oryginalne) TakTak

W przeciwieństwie do Netflixa i Amazon Prime Video, które również zdecydowały się na wdrożenie podobnego pakietu, SkyShowtime z reklamami pojawi się od razu na wszystkich rynkach, na których wystartował serwis, w tym na rynku polskim. Co stoi za zmianami? – Odpowiedzi na to pytanie udzielił CEO SkyShowtime, Monty Sarhan:

SkyShowtime od zawsze dąży do oferowania świetnej rozrywki w doskonałej cenie. Cały czas dbamy też o to, aby dostarczać klientom na naszych rynkach najlepsze hollywoodzkie, jak i lokalne produkcje. Dzięki naszej nowej subskrypcji z reklamami cała rodzina może cieszyć się rozrywką – już wkrótce w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Subskrypcja Standard z reklamami pozwala oglądać te same hitowe produkcje, co w Standard Plus, ale jest tańsza. Cieszymy się, że możemy oferować klientom na wszystkich rynkach nie tylko coraz bogatszą ofertę, ale także coraz atrakcyjniejsze ceny.

Kiedy SkyShowtime z reklamami w Polsce?

SkyShowtime z reklamami w Polsce zadebiutuje 23 kwietnia. Jeśli jesteście subskrybentami pakietu Standard w dotychczasowym kształcie, termin ten pozostaje dla Was bez większego znaczenia. Jedyną zmianą, jaką odczujecie, będzie ta odnosząca się do nazwy Waszego planu – ze “Standard” na “Standard Plus”.

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.