Search icon

SkyShowtime w Polsce – co w ofercie kolejnego serwisu VOD? Kiedy premiera?

04.06.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
SkyShowtime w Polsce – co w ofercie kolejnego serwisu VOD? Kiedy premiera?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

SkyShowtime to kolejna po HBO Max i Disney+ platforma VOD, której premiery oczekiwać możemy jeszcze w tym roku. Konkurencja nie śpi, w interesie serwisu jest więc działać jak najszybciej. Co już zdradzono, co wyciekło, a czego możemy się domyślać?

Oferta SkyShowtime

Biblioteka nowego gracza na rynku VOD ma zawierać treści podmiotów, takich jak Sky, NBC Universal, Universal Pictures, Paramount Pictures, Paramount+, Nickelodeon, Showtime i Peacock.

Tajemniczy, znikający trailer Skyshowtime na YouTube, o którym donosi purepc.pl, miał wskazywać, że w rezultacie na łamach platformy znajdziemy łącznie przeszło 10 tysięcy godzin materiałów.

Wśród nich zaś tytuły, takie jak: trylogia Ojca Chrzestnego, seria Indiana Jones, Wilk z Wall Street, saga Jurassic Park, Jurrasic World, Szczęki, najnowsze premiery kinowe z Top Gun Maverick i Jurassic World Dominion na czele oraz nowości serialowe, w tym Halo i Super Pumped: The Battle for Uber.

To samo źródło wskazuje na informację co do partnerów nadchodzącej premiery. Wśród nich miały znaleźć się m.in. Polsat, UPC, Vectra, Canal+, Orange oraz T-Mobile. Na tę chwilę platforma oficjalnie nie potwierdza jednak tych współprac. Szczegółów co do zasad obecności SkyShowtime w Polsce możemy spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Nie znamy też konkretów w zakresie polityki cenowej serwisu VOD.

Kiedy polska premiera?

Jedyne, czego możemy być pewni w kontekście daty premiery SkyShowtime w Polsce to to, że nadejdzie ona jeszcze w tym roku. Tajemniczy komunikat: Streaming soon, jaki znaleźć można na oficjalnej stronie serwisu, zdecydowanie jednak zachęca do snucia domysłów w tym zakresie.

Wśród komentatorów to jesień lub koniec roku wskazywane są jako prawdopodobny okres debiutu platformy na polskim rynku. Docelowo w najbliższym czasie ma ona zagościć również w około 20 innych, europejskich krajach.

Myślicie, że SkyShowtime zdoła przebić obecnych już w Polsce gigantów streamingu? Cóż, na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Z niecierpliwością czekamy więc na dalszy rozwój zdarzeń.

Źródło: purepc.pl, skyshowtime.com

Zobacz także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.