SkyShowtime na Amazon Prime Video. Nowa współpraca na rynku VOD

27.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
SkyShowtime na Amazon Prime Video. Nowa współpraca na rynku VOD
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Dwa popularne serwisy VOD ogłosiły współpracę, w ramach której powstanie pakiet SkyShowtime na Amazon Prime Video. Zmiany obejmą również polski rynek. Kiedy i na jakich warunkach? 

SkyShowtime na Amazon Prime Video – co oznacza współpraca serwisów?

Podążając za oficjalnym komunikatem prasowym, serwis SkyShowtime będzie dostępny dla klientów Amazon Prime Video w czterech kluczowych europejskich krajach, w tym w Polsce. Dostęp do niego uzyskać będzie można za pośrednictwem istniejących kont w Prime Video w cenie 24,99 zł miesięcznie i z możliwością anulowania w dowolnym wybranym momencie.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą ofertę dla klientów poprzez udostępnienie SkyShowtime na Prime Video w Hiszpanii, Holandii, Polsce i Szwecji. Zróżnicowane portfolio SkyShowtime będzie fantastycznym uzupełnieniem do naszej usługi, zapewniając jeszcze większy wybór użytkownikom Amazon Prime w tych krajach. To wspiera naszą ambicję, by stać się pierwszym źródłem rozrywki dla naszych klientów

– mówi Julian Monaghan, Director of Channels, Prime Video na Europę.

Jest nam miło ogłosić współpracę z Amazon i udostępnienie oferty SkyShowtime na Prime Video. To partnerstwo pozwala nam rozszerzyć zasięg na niektórych z naszych kluczowych rynków, dając klientom Amazona możliwość obejrzenia naszych seriali na wyłączność, a także zobaczenia hitów filmowych oraz naszych lokalnych produkcji oryginalnych

– wtóruje Monty Sarhan, SkyShowtime CEO.

Współpraca Amazon Prime Video i SkyShowtime w praktyce oznacza ułatwienie dostępu do bibliotek dwóch platform z poziomu jednej z nich. Jeśli liczyliście na oszczędności, tym razem ich nie poczynicie – powyższa cena odpowiada bowiem standardowej opłacie za dostęp do pakietu bez reklam, wykupywany bezpośrednio w SkyShowtime. Pakiet z reklamami to zaś koszt 19,99 zł miesięcznie.

SkyShowtime na Amazon Prime Video – co obejrzeć? 

Wśród najpopularniejszych produkcji SkyShowtime znajdziecie współczesny western Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej oraz jego dwa spin-offy: “1883” i “1923”, a także tytuły takie jak: Dżentelmen w Moskwie”, “HALO” (2 sezony), “Burmistrz Kingstown” (sezon 3.), “Mission: Impossible – Dead Reckoning” i Oppenheimer”. Platforma udostępnia również kilka polskich produkcji, w tym Warszawiankę” z Borysem Szycem oraz “Kosa” z Jackiem Braciakiem. 

SkyShowtime na Amazon Prime Video – kiedy w Polsce? 

Zmiany w  pierwszej kolejności (1 lipca) dotrą do Hiszpanii, a data premiery na pozostałych rynkach, w tym w Polsce, zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. 

Źródło: informacja prasowa

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.