Skazana sezon 3 – koniec prac na planie. Kiedy premiera na Player.pl?

26.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Skazana sezon 3 – koniec prac na planie. Kiedy premiera na Player.pl?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na początku stycznia oficjalnie ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad kontynuacją najpopularniejszej produkcji oryginalnej Playera – “Skazana”. Niespełna pięć miesięcy później możemy już mówić o zamknięciu prac na planie! “Skazana 3” zmierza do serwisu VOD i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją jeszcze tej jesieni. Co wiadomo na temat kolejnego sezonu serialu z Agatą Kuleszą? 

Skazana sezon 3 – koniec prac na planie 

Serial okazał się największym sukcesem platformy Player, wyprzedzając pod względem oglądalności produkcje, takie jak “Chyłka” czy “Szadź”. Jak zdradził jej szef, Maciej Gozdowski, w tygodniu otwarcia 2. sezon „Skazanej” obejrzało przeszło 70% aktywnych użytkowników serwisu:

»Skazana« to największy sukces ze wszystkich seriali pod marką Player Original, to nasza nowa królowa […]. Mogę powiedzieć, że to kilkaset tysięcy obejrzeń w ciągu pierwszych siedmiu dni od premiery. Zaledwie w ciągu tygodnia po »Skazaną« sięgnęło ponad 70% aktywnych użytkowników! To największy hit Playera. Nigdy żaden nasz serial nie miał tylu wyświetleń w ciągu pierwszych siedmiu dni.

Przy takiej skali powodzenia nietrudno przewidzieć kolejne kroki ekipy twórców. Nie tylko zapowiedziano, że 3. sezon serii “Skazana” powstanie, ale też wyprodukowano jego spin-off – “Pati”. 

Podążając za relacją Wirtualnych Mediów, właśnie zamknięto etap produkcyjny najnowszej odsłony serii, co pozwala wypatrywać jej premiery jeszcze w tym roku. Koniec prac na planie postanowił uświetnić też sam Player, prezentując nowe zdjęcia uwielbianych przez widzów bohaterów. 

Odnośnie do fabuły, wciąż pozostaje ona jednak wielką niewiadomą. Jedyne, co można o niej na tym etapie powiedzieć, to fakt, że rozpisano ją na łamach siedmiu kolejnych epizodów. 

Skazana sezon 3 - kadr 1.
Skazana sezon 3 - kadr 2.

Skazana sezon 3 – obsada i twórcy 

Obsada 3. sezonu serialu “Skazana” prezentuje się następująco: Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Adam Woronowicz, Martyna Byczkowska, Bartłomiej Topa, Michał Czernecki, Tomasz Schuchardt, Marta Ścisłowicz, Marta Malikowska, Joanna Gonschorek, Hanna Klepacka, Wiktoria Gorodeckaja, Jacek Beler, Sonia Mietielica, Kinga Jasik oraz Dawid Zawadzki. 

Wśród nowych twarzy będziecie mogli rozpoznać też m.in. Gabrielę Muskałę, Leszka Lichotę, Marka Kalitę, Wojciecha Kalarusa, Monikę Obarę, Barbarę Jonak, Konrada Eleryka oraz Grażynę Bułkę.

Reżyserem tytułu jest Bartosz Konopka. Jego scenariusz stanowi zaś owoc współpracy Karoliny Szymczyk-Majchrzak, Ewy Popiołek oraz Hanny Węsierskiej. 

Skazana sezon 3 - kadr 3.

Kiedy premiera?

3. sezon serialu “Skazana” nie ma oficjalnej daty premiery. Wiadomo jednak, że jego debiut planowany jest na 2. połowę 2023 roku. 

Źródło: Serialowa, Wirtualne Media

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.