Sezon 2 “Arcane” z oficjalną datą premiery. Jest też zwiastun

10.11.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Sezon 2 “Arcane” z oficjalną datą premiery. Jest też zwiastun
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jeden z najlepszych seriali oryginalnych Netflixa – “Arcane” ze świata League of Legends – ma nowy teaser i datę premiery. Na kolejne odcinki trzeba będzie sporo poczekać. 

Arcane: sezon 2 z datą premiery 

Czterokrotny zdobywca Emmy od Netflixa – co nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem – powraca z kolejnym sezonem. To co dobre, wymaga jednak czasu, a my właśnie dowiedzieliśmy się, ile dokładnie. Sezon 2. “Arcane” na Netfliksie znajdziecie dopiero w listopadzie 2024 roku, zatem 3 lata po premierze 1. sezonu. 

Tytuł jako pierwsza produkcja streamingowa zdołał sięgnąć po nagrodę w kategorii: „Najlepszy program animowany”. Niezmiennie uważany jest również za jeden z najlepszych spod szyldu Netflixa ze średnią 9,0 na IMDb przy niemal ćwierć miliona wystawionych ocen oraz 8,6 na podstawie recenzji przeszło 35 000 użytkowników rodzimego Filmwebu. Po premierze 1. sezonu wylądował zaś w TOP 10 aż 38 krajów. 

Arcane: sezon 2 na zwiastunie 

Ogłoszenie daty premiery “Arcane 2” zbiegło się w czasie z prezentacją nowego teasera serii. Ten, choć nie zdradza zbyt wiele, zdecydowanie skutecznie wprowadza w klimat cyberpunkowej produkcji. Znajdziecie go poniżej: 

O czym opowie kolejny sezon?

Na ten moment nie znamy oficjalnego opisu nadchodzącej kontynuacji serialu, ale zapewne czeka nas powrót do świata napiętych relacji zamożnego Piltover oraz biednego Zaun, napędzanych przez nowe technologie. Na ekranie zagoszczą także postaci znane z gry, w tym siostry Vi i Jinx.

W 2. sezonie ekranizacji ponownie usłyszymy w związku z tym Hailee Steinfeld, Ellę Purnell oraz Katie Leung. Twórcami serialu niezmiennie pozostają Christian Linke i Alex Yee. 

Jeżeli jeszcze nie mieliście do czynienia z tytułem, zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem promującym jego pierwszy sezon. Zdecydowanie warto!

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.