Search icon

Sexify 2 – zwiastun polskiego serialu Netflixa już dostępny. Powstanie apka dla facetów!

18.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Sexify 2 – zwiastun polskiego serialu Netflixa już dostępny. Powstanie apka dla facetów!
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Sexify” – polski serial oryginalny od Netflix – powraca z drugim sezonem. Serwis udostępnił już zwiastun, ujawniający ciąg dalszy biznesowych zmagań znanych bohaterek. Tym razem w centrum ich zainteresowania znajdzie się aplikacja dla panów. Czy jednak zdoła osiągnąć sukces? Zobaczcie trailer “Sexify 2”. 

Sexify 2 – zwiastun

“Sexify” zadebiutował w 2021 roku jako efekt kooperacji między rodzimymi twórcami a platformą Netflix. Z czasem okazało się, że produkcja zgromadziła wokół siebie rzeszę entuzjastów, sam tytuł został zaś odnowiony na kolejny sezon. 

Słów uznania pod adresem serialu nie szczędziła też Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix:

Twórcy »Sexify«, Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili, z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem AKSON STUDIO oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie. 

Podczas ubiegłorocznej premiery mieliśmy okazję poznać trzy odważne kobiety, pragnące zintegrować misję społeczną i biznes pod szyldem jednego projektu. W ten sposób narodził się pomysł powstania aplikacji erotycznej, mającej stanowić odpowiedź na ciekawość i seksualne potrzeby młodych (i nie tylko) ludzi. Wyposażone w odmienne umiejętności i doświadczenia nasze bohaterki – Natalia, Paulina i Monika – postanawiają połączyć więc siły i stworzyć swoją własną rewolucję seksualną na miarę XXI wieku

“Sexify 2” będzie okazją do ich powrotu na ekran. Jak głosi oficjalny opis produkcji:

Podczas gdy przyszłość ich startupu wisi na włosku, trzy młode przedsiębiorczynie muszą znaleźć złoty środek między swoim burzliwym życiem osobistym, ostro grającą konkurencją i wymagającą inwestorką.

Ich kolejnym pomysłem okazuje się opracowanie aplikacji dla mężczyzn. Przekonajcie się sami: 

Sexify 2 – obsada i twórcy 

Podczas premiery VOD na ekranie pojawią się ponownie Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska. Towarzyszyć im będą Izabela Kuna, Dobromir Dymecki oraz Nikodem Rozbicki.

Za tytułem niezmiennie stoją Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski

Kiedy premiera?

“Sexify 2” zadebiutuje na Netflix 11 stycznia 2023 roku

Źródło: Netflix

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.