Sex Education: sezon 4. będzie ostatnim. Zwiastun i data premiery hitu Netflixa ujawnione

07.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Sex Education: sezon 4. będzie ostatnim. Zwiastun i data premiery hitu Netflixa ujawnione
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Przygoda z “Sex Education” nieuchronnie dobiega końca. Netflix podzielił się z widzami teaserem 4. sezonu popularnej serii, który jest jednocześnie tym ostatnim. Nakreślono też pokrótce, co czeka ulubieńców widowni w finałowej odsłonie tytułu. Kiedy premiera?

Sex Education: sezon 4 – zwiastun i opis

“Sex Education” – fabularny serial oryginalny Netflixa zdobył serca widowni, w niezobowiązujący, acz angażujący sposób podnosząc ważki temat edukacji seksualnej wśród nastolatków. Chcąc czy nie chcąc, jeszcze w tym roku przyjdzie pożegnać się jednak z Otisem, Erikiem, Maeve i resztą ekipy. Zwiastun 4. sezonu “Sex Education” jest już dostępny i – mimo że stanowi zapowiedź końca – dla bohaterów jest też zupełnie nowym początkiem. Podążając za oficjalnym opisem:

Po ukończeniu szkoły średniej Moordale Otis i Eric stają przed nowym wyzwaniem – pierwszym dniem w Cavendish Sixth Form College. Otis denerwuje się założeniem swojej nowej kliniki, podczas gdy Eric marzy o tym, by znowu nie zaliczyli porażki. Jednakże Cavendish jest szokiem kulturowym dla wszystkich uczniów Moordale – myśleli, że są progresywni, tymczasem nowa uczelnia to dla nich zupełnie inny poziom. Codzienna joga we wspólnym ogrodzie, atmosfera zrównoważonego rozwoju i grupa uczniów, którzy są lubiani za to, że są… mili!? Viv jest pod wrażeniem przyjaznego, niekonkurencyjnego podejścia studentów, podczas gdy Jackson wciąż stara się zapomnieć o Calu. Aimee próbuje czegoś nowego, zapisując się na zajęcia ze sztuki, a Adam zastanawia się, czy edukacja w szkole powszechnej jest dla niego. Za oceanem Maeve spełnia swoje marzenia na prestiżowym Wallace University, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy. Otis tęskni za nią, jednocześnie starając się dostosować do tego, że nie jest już ani jedynym dzieckiem w domu, ani jedynym terapeutą na kampusie…

Jak widzicie, będzie ekscytująco, obiecująco i… nieco niezręcznie. Zwiastun wielkiego finału “Sex Education” poniżej:

Sex Education: sezon 4 – obsada i twórcy

W obsadzie 4. sezonu “Sex Education” zobaczycie m.in. Asę Butterfielda (Otis), Emmę Mackey (Maeve), Ncutiego Gatwę (Eric), Gillian Anderson (Jean), Connora Swindellsa (Adam), Kedara Williams-Stirlinga (Jackson), Mimi Keene (Ruby) i Aimee Lou Wood (Aimee).

Twórczynią serii jest Laurie Nunn.

Kiedy premiera?

Sezon 4. serialu wyląduje na platformie Netflix 21 września tego roku. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.