Search icon

Nowości Player.pl na jesień – wielkie premiery i wielkie powroty

11.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowości Player.pl na jesień – wielkie premiery i wielkie powroty
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wśród nowości Player.pl na jesień pojawią się dwa nowe seriale. Nie zabraknie też kontynuacji Waszych ulubionych serii – z nowymi sezonami powrócą Szadź i Skazana.

Szadź sezon 3 wśród nowości Player.pl na jesień

Trzeci sezon Szadzi pojawi się na platformie 2 września. Fabularnie kontynuował będzie wątek ucieczki Piotra (Maciej Stuhr) po próbie zamordowania Lilii (Anna Ilczuk). Akcja ma miejsce rok po tragicznym zdarzeniu. Piotr próbuje ukryć przed światem swoją prawdziwą naturę, zaszywając się w niewielkiej miejscowości. Ta jednak prędzej czy później da o sobie znać.

Oprócz Stuhra i Ilczuk na ekran powrócą również Aleksandra Popławska, Karolina Gorczyca, Bartosz Gelner i Anna Cieślak. Nie zabraknie też nowych twarzy w osobach Magdaleny Popławskiej i Jowity Budnik.

Skazana wraca z drugim sezonem

Drugi sezon Skazanej (którego daty premiery wciąż nie ogłoszono) oznacza ciąg dalszy losów sędzi Alicji Mazur (Agata Kulesza), która dzieli więzienie z niegdyś skazywanymi przez siebie kobietami. Te zaś pamiętają ją aż zanadto dobrze. 

Oprócz Kuleszy w serialu zobaczycie Michała Czerneckiego, Bartłomieja Topę, Aleksandrę Adamską, Martynę Byczkowską, Tomasza Schuchardta i Martę Malikowską.

Mój agent i Herkules – nowe seriale na Player.pl

Wśród nowości Player.pl na jesień pojawi się Mój agent, będący polskim odpowiednikiem francuskiego Gdzie jest mój agent? Seria traktuje o losach agentów wielkich gwiazd kina i telewizji. W roli tych ostatnich mamy zobaczyć m.in. Magdalenę Cielecką, Danutę Stenkę i Grażynę Szapołowską, odgrywające… same siebie. Choć sławy na ekranie zagoszczą osobiście, nowość Player.pl ma charakter fabularny.

Ostatnia serialowa świeżynka – Herkules – ma być emitowany równolegle na Playerze i w TVN. Tytułowa postać to Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak) – introwertyczny analityk, który wraz ze swoją zawodową partnerką i policjantką – Sylwią Mazur (Weronika Książkiewicz) – podąża tropem kolejnych (ośmiu) zagadek kryminalnych

Źródło: Player.pl, Wirtualnemedia.pl

Przeczytaj również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.