Canal+ Online udostępnia seriale za darmo. Wśród nich Belfer z Maciejem Stuhrem

30.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Canal+ Online udostępnia seriale za darmo. Wśród nich Belfer z Maciejem Stuhrem
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Serwis Canal+ Online wychodzi ze swoją ofertą do szerszej widowni, oferując darmowy dostęp do swoich głośnych produkcji. Znajdziecie wśród nich m.in. kompletny, 1. sezon serialu “Belfer”. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Belfer za darmo w Canal+ Online

Dopiero co pisaliśmy o nadchodzącej premierze 3. sezonu serialu “Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Tymczasem serwis postanowił zachęcić kolejnych widzów do zapoznania się ze swoimi popularnymi produkcjami, udostępniając zupełnie z darmo ich wybrane odcinki. Wyjątkiem (na plus) jest w tym zakresie właśnie “Belfer”, którego pierwszy sezon obejrzycie w całości bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. 

Akcja serialu rozgrywa się na polskiej prowincji, gdzie też dochodzi do wydarzenia wstrząsającego miejscową ludnością. Ginie młoda dziewczyna, a tragedia ta zbiega się w czasie z przybyciem do miejscowości Pawła Zawadzkiego (Stuhr) – nowego nauczyciela, uprzednio zatrudnionego w jednej z renomowanych szkół w stolicy. Okoliczności jego przyjazdu wzbudzają podejrzenia lokalsów. 

W obsadzie znaleźli się też m.in. Magdalena Cielecka, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Aleksandra Popławska. Twórcą tytułu jest Bartłomiej Ignaciuk (“Wielka woda”). 

Seriale za darmo w Canal+ Online

Canal+ Online za darmo udostępnia również pierwsze odcinki polskich seriali oryginalnych, wśród których znalazły się:

  • Emigracja XD – komedia o emigracji zarobkowej do Londynu, będącej dla dwojga niesfornych bohaterów (Tomasz Włosok, Michał Balicki) okazją do zderzenia z zupełnie nieznaną rzeczywistością;
  • Kruk. Szepty słychać po zmroku – thriller o zmaganiach z przeszłością pewnego komisarza policji (w tej roli Michał Żurawski);
  • Klangor – dramatyczna historia małżeństwa Wejmanów (Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska), mierzących się z doświadczeniem zaginięcia córki;
  • Król – seria gangsterska o przedwojennej historii warszawskiej mafii;
  • Żmijowisko – kryminał opowiadający o prywatnym śledztwie ojca (Paweł Domagała) zaginionej Ady;
  • Powrót – słodko-gorzka historia o powstaniu z martwych Jana Starosteckiego (Bartłomiej Topa);
  • Planeta singli. Osiem historii – antologia miłosnych wzlotów i upadków. 

Źródło: Canal+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.