Seriale online za darmo i legalnie. Lista stron z darmowymi serialami

03.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w 4 Minuty
Seriale online za darmo i legalnie. Lista stron z darmowymi serialami
Przeczytasz w 4 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nie chcesz płacić za abonament w serwisach VOD, a jednocześnie mieć dostęp do ulubionych seriali? Żaden problem. Darmowe seriale online znajdziesz na kilku stronach – dodajmy, że działających w pełni legalnie. To ciekawa alternatywa także dla tych, którzy niespecjalnie lubią się z telewizją publiczną. Prezentujemy listę najpopularniejszych serwisów, gdzie, mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie.

Popularne serwisy VOD w Polsce

Lista ciekawych serwisów VOD jest długa, a do tego sukcesywnie na polski rynek wchodzą kolejne nowe platformy. Korzyści z opłacania abonamentu jest wiele. Największą zaletą serwisów VOD jest dostęp do seriali 24/7 – w dowolnej chwili użytkownik może rozpocząć oglądanie i przerwać seans w wybranym momencie. Doliczmy do tego bardzo dobrą jakość dźwięku i obrazu oraz bogatą bibliotekę (każda platforma ma wiele do zaoferowania).

Nowości trafiają na serwisy VOD niemalże natychmiast i dotyczy to także usług dostępnych na terenie Polski. Nietrudno znaleźć klasyki kina, ale nie brakuje też bardzo świeżych tytułów, które mają sporo do zaoferowania. To wszystko sprawia, że z platform streamingowych korzysta coraz więcej osób.

Ale, ale… nie każdy chce wydawać miesięcznie kilkadziesiąt złotych za abonament. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, ciekawym rozwiązaniem są seriale online za darmo.

strony z darmowymi serialami

Najlepsze strony z darmowymi serialami

Chcesz oglądać seriale online za darmo i bez rejestracji? Te strony koniecznie musisz znać. Weź jednak pod uwagę, że biblioteka tytułów nie będzie aż tak obszerna. Problematyczne mogą okazać się też wszystkie nowości. Mimo wszystko jest to ciekawe rozwiązanie, a co najważniejsze – zupełnie bezkosztowe.

CDA

Pewnie większość kojarzy tę platformę. CDA to seriale za darmo – zarówno te polskie, jak i zagraniczne. Baza tytułów jest obszerna, jednak trzeba liczyć się z tym, że dostęp do niektórych z nich może być ograniczony. Serwis już jakiś czas temu wprowadził swoją wersję abonamentu – CDA Premium. Niemniej, wśród tych darmowych też można znaleźć ciekawe propozycje. Do tego nie trzeba się rejestrować, aby zacząć seans.

TVP VOD

Miłośnicy polskiego kina powinni zwrócić uwagę na TVP VOD. Na platformie znajdują się wyłącznie rodzime produkcje, za to wybór tych darmowych jest bardzo szeroki. Znajdziecie tu zarówno starsze seriale, które pamiętają dawne czasy, jak i te zdecydowanie nowsze tytuły. Nie trzeba zakładać konta, za to przyjdzie przeczekać Wam kilka krótkich reklam (na szczęście nie są zbyt uciążliwe). I co najważniejsze, wiele seriali jest dostępnych w ramach platformy zupełnie za darmo.

35mm.online

Pozostając przy polskim kinie nie sposób pominąć serwisu 35mm.online. To darmowe seriale online – bez limitu, za to z koniecznością rejestracji. Biblioteka platformy jest przeogromna, ale szczególnie zadowoleni będą ci, którzy chcą wrócić do starszych produkcji. Wszystkie te seriale zostały poddane rekonstrukcji i teraz dosłownie cieszą oko. Co więcej, nie brakuje też propozycji dla najmłodszych. 35mm.online udostępnia bajki, które już dzisiaj można uznać za zapomniane.

YouTube

Możecie się zdziwić, ale YouTube też ma coś do powiedzenia w kwestii darmowych seriali. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Kanały warte uwagi to:

  • Kino Świat VOD – ogromna baza seriali zupełnie za darmo, w tym polskie produkcje i zagraniczne.
  • Studio Miniatur Filmowych – kanał, który pokochają najmłodsi, bo gromadzi kultowe już wieczorynki i bajki z dawnych lat.

Podobnych kanałów znajdzie się więcej, jednak ze znacznie skromniejszą biblioteką. Niemniej jednak, YouTube może okazać się dla wielu świetnym rozwiązaniem.

VOD.pl

To stosunkowo nowy serwis streamingowy należący do TVN Warner Bros. Discovery. Oferuje darmowy dostęp do wszystkich treści znajdujących się w bibliotece. Haczyk polega na tym, że trzeba obejrzeć reklamy, które pojawiają się przed i w trakcie seansu. A co można obejrzeć w VOD.pl? Jest tam mnóstwo seriali znanych z anteny TVN, ale nie tylko. Na start serwisu udostępniono ponad 500 tytułów, a liczba ta systematycznie będzie rosnąć.

Megogo

To kolejny serwis VOD, który pozwala na oglądanie darmowych seriali, ale również jest pewien haczyk. Bezpłatny jest bowiem wyłącznie wówczas, kiedy oglądamy transmisje kanałów telewizyjnych. Jeśli więc w danym momencie np. na Polsacie leci nasz ulubiony serial, to można go obejrzeć w Megogo. Seriale na życzenie są już płatne (pakiety od 14,99 zł miesięcznie, ale można wypróbować serwis przez 14 dni za złotówkę).

Polsat Box Go Start

Polsat Go oferował darmowe seriale oraz dostęp do kanałów telewizji – Polsat oraz TV 4. Od 1 września 2023 roku nie jest on już niestety dostępny, a zawartość serwisu przeniesiona została do Polsat Box Go. Utworzono tam nowy pakiet Polsat Box Go Start, który wprawdzie darmowy nie jest, ale koszt jego nie jest na szczęście duży. W promocji do 30 września można wykupić dostęp na cały rok za 30 złotych. Po tym czasie cena pakietu wynosić będzie 60 zł za rok.

Nielegalne strony z serialami

Strony z darmowymi serialami – bez rejestracji i dodatkowych opłat – dzielą się na te legalne i nielegalne. Wybór platformy, na której będziecie oglądać wybrane produkcje pozostawiamy Wam. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem.

seriale online bez rejestracji

W sieci nietrudno natknąć się na serwisy, które pozwolą Wam oglądać za darmo, ale wiele z nich nie gromadzi seriali na własnych serwerach. Działają na zasadzie bazy linków, odsyłając użytkownik na zewnętrzne platformy. To z kolei rodzi pewne obawy, słuszne zresztą, związane z bezpieczeństwem. Użytkownik często atakowany jest masą nachalnych reklam, do tego otwierają się okna wątpliwego pochodzenia.

Czy warto ryzykować? Na to pytanie każdy musi sam znaleźć odpowiedź.

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Miłośniczka dobrego jedzenia i wciągającej lektury. Nie znosi zacinających się smartfonów i ciągle szuka tego, który sprosta jej wymaganiom. Z niecierpliwością śledzi rozwój technologiczny, licząc na to, że będzie mogła poczuć się jak Art3mis z Player One. Nie uznaje kompromisów i stawia na sprzęt, który będzie dobrze służył przez lata.