Serial Skarb narodów z nowym teaserem od Disney Plus! Kto powróci, a kogo zabraknie?

22.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Serial Skarb narodów z nowym teaserem od Disney Plus! Kto powróci, a kogo zabraknie?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

San Diego Comic-Con już trwa, odsłaniając przed nami kolejne nowości ze świata filmów i seriali. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania oficjalnego plakatu, teasera i materiału zza kulis serialu, który wkrótce trafi do oferty Disney PlusSkarb narodów. Co zdradzono na temat nadchodzącej premiery? 

O czym jest serial Skarb narodów? (teaser)

Mimo że serial rozwija filmowy cykl ‘Skarb Narodów’ z Nicolasem Cagem w roli głównej, przodują w nim zupełnie nowi bohaterowie. Protagonistką serii jest Jess Morales (Lisette Alexis) – młoda imigrantka z nietuzinkową łatwością do rozwiązywania zagadek. 

Nie inaczej jest i tym razem. Dążąc do poznania prawdy na temat przeszłości własnej rodziny, kobieta wpada bowiem na trop zaginionego skarbu. W poszukiwaniach towarzyszy jej grupa przyjaciół. 

Jest też dobra wiadomość dla miłośników oryginalnej serii filmów przygodowych – nie zabraknie też znanych postaci; wśród nich zaś Rileya Poole’a oraz Petera Sadusky’ego.

Obsada i twórcy

W roli głównej, w swoim serialowym debiucie zaprezentuje się Lisette Alexis, znana z We Need to Do Something. 

Na tę chwilę nic nie wiadomo na temat ewentualnego udziału Cage’a w pracach nad serialową odsłoną tytułu. Na ekranie zagości za to Catherine Zeta-Jones, wcielając się w postać znawczyni antyków i miliarderki

W serialu powrócą też Justin Bartha oraz Harvey Keitel. W pozostałych rolach dadzą się zaś poznać: Antonio Cipriano, Zuri Reed, Jordan Rodrigues, Lyndon Smith oraz Jake Austin Walker. 

Skarb narodów Disney+ powstał wedle reżyserskiej wizji Miry Nair. Za scenariuszem stoją z kolei Cormac oraz Marianne Wibberleyowie.

Pierwszy sezon Skarbu narodów ma się składać z 10 epizodów. Data ich premiery w Disney+ wciąż pozostaje jednak dla widzów zagadką. 

Premiery i zapowiedzi na Disney Plus:
nowości Disney+
Nowości Disney+ na luty 2024. Nowe filmy i seriale

Źródło: Variety, Disney+

Przeczytaj także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.