Wyciek prawdopodobnego wyglądu Samsunga Galaxy S23. Koniec z wyspą aparatów

10.11.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Wyciek prawdopodobnego wyglądu Samsunga Galaxy S23. Koniec z wyspą aparatów
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kolejne generacje flagowca Samsunga są smartfonami, na których premierę czeka cały technologiczny świat. Nie inaczej jest w przypadku Galaxy S23. Nic więc dziwnego, że sporo szumu powstaje nawet przy okazji nieoficjalnych informacji, czy wycieków zdjęć. Teraz w sieci znalazły się rendery, które mogą obrazować wygląd Samsunga S23 i większej odmiany – Galaxy S23+. To ewolucja designu poprzednika.

Render Samsunga Galaxy S23 trafił do sieci

Obrazek, który pojawił się w sieci, przywodzi na myśl grafiki publikowane w sieciach operatorów komórkowych. Warto jednak nie wierzyć nieoficjalnym doniesieniom w 100% – to nie jest oficjalne źródło.

Na zdjęciu widzimy model Samsung Galaxy S23 w kolorze jasnoróżowym i nieco większy, niebiesko-zielony model Galasy S23+.

Możliwy wygląd Samsung Galaxy S23
Możliwy wygląd Samsung GalaxyS23 i S23+ (źródło: @OreXda)

Na publikowanych już wcześniej przeciekach widzieliśmy podobny design urządzenia. Mocno przypomina poprzednika, choć ma bardziej zaoblone narożniki. Zamiast wyspy z aparatami mamy tu natomiast trzy duże wcięcia na obiektywy i miejsce na lampę błyskową. Czy to oznacza nowy trend – powrót do klasycznego wyglądu plecków smartfona, zamiast rozrastających się „wysp”, czy 'kuchenek indukcyjnych”? Być może, w przeszłości Samsung (podobnie jak Apple) niejednokrotnie prezentował rozwiązania, które następnie naśladowali konkurenci.

Kiedy premiera Samsunga Galaxy S23?

Co ciekawe, poza renderem obrazującym wygląd Samsungów Galaxy S23 i Galaxy S23+, na dole obrazka mamy jeszcze jedną ważną informację. Wskazuje na datę premiery.

Według tego nieoficjalnego doniesienia, premiera nowych Samsung Galaxy S23 odbędzie się 5 stycznia 2023 roku.

Pamiętajmy jednak, że informacja ta nie została potwierdzona oficjalnie. Premiera Samsunga Galaxy S22 odbyła się 9 lutego 2022 roku.

Samsung Galaxy S23 może zadebiutować z procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 oraz szybką pamięcią RAM Samsung LPDDR5X.

Może zainteresują Cię także te artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.