Search icon

Pitt i Clooney znów razem na ekranie! „Samotne wilki” na Apple TV+ na pierwszym zwiastunie

03.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Pitt i Clooney znów razem na ekranie! „Samotne wilki” na Apple TV+ na pierwszym zwiastunie
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Brad Pitt i George Clooney ponownie łączą siły przed kamerą, tym razem jako dwa “Samotne wilki”. O czym opowie nowy thriller z elementami komedii i kiedy premiera w Apple TV+?

Samotne wilki: Pitt i Clooney w nowym filmie Apple TV+

Pewne duety po prostu się sprawdzają, a Apple TV+ wie o tym doskonale. Do zagrania w swojej najnowszej produkcji pt. “Samotne wilki” zaprosił bowiem Brada Pitta i George’a Clooneya, którzy mieli okazję sprawdzić się wcześniej w trylogii “Ocean’s”. Tym razem poznamy ich jako speców od brudnej roboty, którzy najpierw krzyżują sobie szyki, a później muszą nauczyć się współpracować. Podążając za oficjalnym opisem tytułu:

Do zatuszowania głośnego przestępstwa zostaje zatrudniony profesjonalny detektyw. Ale kiedy pojawia się drugi załatwiacz i dwa »samotne wilki« są zmuszone do współpracy, ich robota wymyka się spod kontroli w sposób, którego żaden z nich się nie spodziewał.

W sieci znajdziecie już oficjalny zwiastun filmu “Samotne wilki”:

Samotne wilki – obsada i twórcy 

Oprócz Pitta i Clooneya obsadę zasilili również Amy Ryan, Austin Abrams i Poorna Jagannathan.

Jon Watts (trylogia “Spider-Man” z Tomem Hollandem, “Klaun”, “Stary człowiek”) nie tylko wyreżyserował tytuł, ale jest też autorem jego scenariusza i producentem. 

Kiedy premiera w Apple TV+?

Zdjęcia do filmu zakończyły się jesienią. Zanim trafi do biblioteki Apple TV+, zadebiutuje wcześniej na wielkich ekranach. Premierę kinową zaplanowano na 20 września, zatem tej w serwisie można wypatrywać jakieś 3-4 miesiące później. 

Co więcej, podążając za zakulisową relacją George’a Clooneya, trwają już rozmowy na temat sequela tytułu:

Rozmawiamy już o sequelu filmu, który zrobiłem z Bradem i Jonem Wattsem. Praca na planie była czystą przyjemnością, a Jon jest niezwykle utalentowanym facetem, do tego bardzo pozytywnym. Widać, że uwielbia to, co robi. Ten film z pewnością będzie hitem box office’u, fajnie było też ponownie pracować z Bradem. Naprawdę świetnie się bawiliśmy.

Źródło: Apple TV+ 

Wypróbuj Apple TV+ za darmo przy zakupie iPhone

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.