Search icon

Stallone na emeryturze, ale wciąż w formie w zwiastunie „Samarytanina”

04.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Stallone na emeryturze, ale wciąż w formie w zwiastunie „Samarytanina”
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Prime Video właśnie udostępniło trailer Samarytanina – nadchodzącej, filmowej nowości. Sylvester Stallone powraca w nim jako emerytowany heros.

Samarytanin – zwiastun

Premiera Samarytanina będzie okazją do poznania historii tajemniczego, starszego mężczyzny (Sylvester Stallone), który wiedzie samotne życie. Niegdyś był wielkim bohaterem, teraz nikt nie wie nawet, że żyje. Mieszkańcy fikcyjnego Granite City są przekonani, że zginął w pożarze 25 lat temu. Nikt nie zwraca teraz uwagi na niepozornego staruszka, zbierającego śmieci z miejscowych śmietników. 

Do czasu aż na horyzoncie nie pojawia się trzynastoletni Sam Cleary (Javon Walton), który w niepozornym sąsiedzie doszukuje się dawnej legendy. Kiedy więc miastu grozi niebezpieczeństwo, to właśnie w dawnym superbohaterze – Samarytaninie – widzi szansę na ratunek. 

Obsada i twórcy i Samarytanina

Film Samarytanin powstał w realizacji wizji reżyserskiej Juliusa Avery’ego, który bazował na scenariuszu autorstwa Bragi F. Schuta. Wyprodukowało go Stallone Balboa Productions.

Sam Avery o powrocie Stallone’a na ekran wypowiada się z wielkim uznaniem:

To świeże i fajne uczucie i coś, z czego ludzie będą czerpać przyjemność. Ten film to wielkie wydarzenie. Zobaczymy naszych bohaterów kopiących tyłki. Zobaczymy, jak Sly robi rzeczy, których nie robił od dawna i to w naprawdę pomysłowy sposób. On ma 73 lata! Jestem zdumiony tym, co potrafi. Mówię wam, większość facetów w wieku dwudziestu lat nie byłaby w stanie zrobić tego, co Sly robi w tym filmie.

Na ekranie Sylvestrowi towarzyszy młody Javon Walton, którego możecie kojarzyć z Euforii. W produkcji wystąpili również Martin Starr, Pilou Asbæk, Dascha Polanco i  Moises Arias. 

Samarytanin – kiedy premiera?

Jako datę premiery wskazano 26 sierpnia. Film będzie dostępny wyłącznie na Prime Video

Źródło: Prime Video, movieweb.com

Zobacz również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.