Search icon

Stallone na emeryturze, ale wciąż w formie w zwiastunie „Samarytanina”

04.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Stallone na emeryturze, ale wciąż w formie w zwiastunie „Samarytanina”
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Platfroma streamingowa Amazon Prime Video właśnie udostępniło trailer Samarytanina – nadchodzącej, filmowej nowości. Sylvester Stallone powraca w nim jako emerytowany heros.

Samarytanin – zwiastun

Premiera Samarytanina będzie okazją do poznania historii tajemniczego, starszego mężczyzny (Sylvester Stallone), który wiedzie samotne życie. Niegdyś był wielkim bohaterem; teraz nikt nie wie nawet, że żyje. Mieszkańcy fikcyjnego Granite City są przekonani, że zginął w pożarze 25 lat temu. Nikt nie zwraca uwagi na niepozornego staruszka, zbierającego śmieci z miejscowych śmietników. 

Do czasu aż na horyzoncie nie pojawia się trzynastoletni Sam Cleary (Javon Walton), który w niepozornym sąsiedzie doszukuje się dawnej legendy. Kiedy więc miastu grozi niebezpieczeństwo, to właśnie w dawnym superbohaterze – Samarytaninie – widzi szansę na ratunek. 

Obsada i twórcy i Samarytanina

Film Samarytanin powstał w realizacji wizji reżyserskiej Juliusa Avery’ego, który bazował na scenariuszu autorstwa Bragi F. Schuta. Wyprodukowało go Stallone Balboa Productions.

Sam Avery o powrocie Stallone’a na ekran wypowiada się z wielkim uznaniem:

To świeże i fajne uczucie i coś, z czego ludzie będą czerpać przyjemność. Ten film to wielkie wydarzenie. Zobaczymy naszych bohaterów kopiących tyłki. Zobaczymy, jak Sly robi rzeczy, których nie robił od dawna i to w naprawdę pomysłowy sposób. On ma 73 lata! Jestem zdumiony tym, co potrafi. Mówię wam, większość facetów w wieku dwudziestu lat nie byłaby w stanie zrobić tego, co Sly robi w tym filmie.

Na ekranie Sylvestrowi towarzyszy młody Javon Walton, którego możecie kojarzyć z Euforii. W produkcji wystąpili również Martin Starr, Pilou Asbæk, Dascha Polanco i  Moises Arias. 

Samarytanin – kiedy premiera?

Jako datę premiery wskazano 26 sierpnia. Film będzie dostępny wyłącznie na Prime Video

Źródło: Prime Video, movieweb.com

nano google news

Zobacz również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.