Search icon

“Rozwodnicy”: Netflix prezentuje zwiastun komedii z Mecwaldowskim i Popławską

29.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Rozwodnicy”: Netflix prezentuje zwiastun komedii z Mecwaldowskim i Popławską
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jakiś czas temu pisaliśmy, że wkrótce w Netflix zagości plejada polskich gwiazd, obsadzonych w rodzimych produkcjach. Na liście nadciągających nowości znalazł się m.in. film “Rozwodnicy” – komedia z Wojciechem Mecwaldowskim i Magdaleną Popławską w rolach głównych. Pierwszy zwiastun jest już dostępny. 

Rozwodnicy – zwiastun Netflixa 

Netflix konsekwentnie rozbudowuje bibliotekę polskich produkcji oryginalnych. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią platformy do końca roku mamy zobaczyć jeszcze dziewięć nowych filmów oraz cztery seriale, powstałe we współpracy z rodzimymi twórcami. 

Znalazł się wśród nich również film “Rozwodnicy” z Wojciechem Mecwaldowskim i Magdaleną Popławską w rolach głównych, którzy dadzą się poznać jako para byłych małżonków – przynajmniej według prawa ziemskiego… 

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie komedii

Dwie dekady po rozwodzie i obraniu osobnych życiowych ścieżek, para byłych małżonków, grana przez Magdalenę Popławską oraz Wojciecha Mecwaldowskiego, rozpoczyna starania, aby uzyskać oficjalne orzeczenie nieważności ich krótkiego małżeństwa. Ze zdziwieniem odkrywają, że znaleźli się w niekończącej się spirali kościelnych przepisów, a wspólne utarczki z księżmi ponownie zacieśniają ich więzi, wprowadzając chaos w życie ich obecnych partnerów i dzieci.

A tak prezentuje się jej pierwszy zwiastun: 

Rozwodnicy – obsada i twórcy 

Oprócz Mecwaldowskiego i Popławskiej w obsadzie znaleźli się także: Tomasz Schuchardt, Michalina Łabacz, Michał Pawlik, Szymon Kuśmider, Oliwia Drabik, Dorota Piasecka, Michał Majnicz, Adam i Stanisław Cywka oraz Aleksandra Grabowska.

Film wyreżyserowali Michał Chaciński (“Planeta singli”, “Juliusz”, “Masz ci los”) i Radosław Drabik (“Planeta singli”, “Masz ci los”).

Kiedy premiera na Netflix? 

“Rozwodnicy” na Netfliksie zadebiutują jesienią tego roku. Dokładna data ich premiery nie jest znana. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.