Rozwiąż quiz o krypto, a Revolut da Ci 50 PLN!

02.05.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Rozwiąż quiz o krypto, a Revolut da Ci 50 PLN!
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na rynku finansowym co pewien czas pojawiają się atrakcyjne dla klientów promocje. Instytucje starają się tak zareklamować swoje usługi i przyciągnąć nowe osoby. Dla nich z kolei czasem jest to możliwość na otrzymanie pewnej sumy gotówki. Tak jest właśnie w tym przypadku. Za rozwiązanie quizu dotyczącego kryptowalut, Revolut przelewa 50 złotych.

Rozwiąż quiz – Revolut przelewa 50 zlotych w kryptowalutach

Revolut wprowadził do swojego portfolio handel kryptowalutami. Nie ma co się więc dziwić, że próbuje reklamować swoje usługi. Same kryptowaluty są od jakiegoś czasu na językach wielu osób. Kiedyś interesowali się nimi tylko inwestorzy i miłośnicy najnowszej technologii. Dziś wiele osób kupuje kryptowaluty, by dywersyfikować swój portfel oszczędności.

Revolut przelewa 50 złotych

Quiz znajdziesz w aplikacji Revolut, w zakładce Kryptowaluty wejdź do sekcji Edukacja.

We wspomnianej sekcji znajdują się dwa szkolenia. Na każde z nich składa się osiem pojedynczych lekcji, a dotyczą oczywiście kryptowalut. Na końcu szkoleń znajdziesz pytania w formie quizu. Jeśli poprawnie na nie odpowiesz, możesz odebrać 50 PLN. Revolut daje je w formie kryptowaluty Polkadot – wypłata wynosi około 0,67 DOT.

Rozwiązanie quizy zajmie od 15 do 30 minut. Składa się na niego seria pytań i ankieta. Otrzymane w nagrodę środki znajdą się na rachunku klienta w Revolut.

Czy pytania w quizie Revolut są trudne?

Mimo, że odpowiedzi na pytania, które kończą szkolenie na temat kryptowalut, są dość proste, warto zapoznać z materiałami. Revolut udostępnia bowiem sporo wiedzy na temat kryptowalut, handlu nimi, czy ryzyku związanym z tym. Szczególnie osoby początkujące powinny zainteresować się więc szkoleniem.

Revolut przelewa 50 złotych

Nagrodę za rozwiązany quiz (kryptowalutę) można od razu zamienić na złotówki i wymienić (zamienić kryptowalutę na PLN). Być może jednak osoby zachęcone zdobytą wiedzą postanowią nie wypłacać środków, a rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami.

Jak zdobyć 50 złotych w Polkadot w quizie Revolut?

Przede wszystkim należy wejść do aplikacji Revolut. Jeśli jej nie masz ,wymagane będzie pobranie aplikacji i założenia konta.

Następnie należy przejść do zakładki „Kryptowaluty”. Tam znajdziesz sekcję edukacyjną („Edukacja”).

W tej sekcji znajdziesz dwa szkolenia o kryptowalutach. Quizy znajdują się na końcu każdej z nich.

Po rozwiązaniu quizów portfel Twojego konta w Revolut zostanie zwiększony o wygraną. Jest nią około 0.67 kryptowaluty Polkadot. Można ją od razu sprzedać (wymienić na złotówki) lub zachować w celach inwestycyjnych.

Revolut przelewa 50 złotych

Jak działa Revolut?

Revolut jest propozycją dla osób szukających nowoczesnego sposobu na zarządzanie swoimi finansami. Całość oparta jest na aplikacji mobilnej Revolut. Tam możemy wpłacić środki, które następnie mogą służyć do płatności w Internecie i nie tylko. Do swojego konta możemy wyrobić kartę płatniczą.

karta Revolut

Dużym plusem usługi Revolut jest możliwość płacenia w wielu walutach (jest ich tam ponad 100!) z bardzo atrakcyjnym kursem przewalutowania. Podstawowa funkcjonalność Revoluta jest darmowa. Aby jednak mieć dostęp do darmowej wypłaty bankomatów w wielu krajach, czy wypłacania większych sum – trzeba wykupić niedrogi abonament.

Może zainteresują Cię także inne newsy

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.