“Rozdzielenie”: sezon 2. na mrocznej zapowiedzi i z datą premiery w Apple TV+

11.07.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Rozdzielenie”: sezon 2. na mrocznej zapowiedzi i z datą premiery w Apple TV+
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Przeszło dwa lata po premierze sezonu pierwszego “Rozdzielenie” Apple TV+ doczekało się zapowiedzi swojej kolejnej odsłony. Wraz z nią otrzymaliśmy krótki klip oraz oficjalną datę premiery nowych odcinków. 

Rozdzielenie: sezon 2 – zwiastun 

“Rozdzielenie” to jeden z najlepszych seriali oryginalnych Apple TV+. Tytuł zgromadził na swoim koncie liczne nagrody branżowe, w tym 2 statuetki Emmy. Idąc za ciosem, podbił także serca widzów, a decyzja o jego przedłużeniu na kolejny sezon była zaledwie formalnością. 

Sprawy skomplikował hollywoodzki strajk aktorów i scenarzystów, wskutek którego dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź sezonu 2. produkcji. Udostępniony niedawno zwiastun wprowadza nas na nowo w pełne niepokoju realia korporacji Lumon Industries, której pracownicy zostali poddani procedurze tytułowego rozdzielenia wspomnień o życiu zawodowym i osobistym.

W drugim sezonie Mark i jego przyjaciele dowiadują się o tragicznych konsekwencjach zlekceważenia procedury rozdzielenia, co prowadzi ich na ścieżkę nieszczęść

– czytamy w oficjalnym opisie serialu. Jego nowy teaser znajdziecie poniżej: 

Rozdzielenie: sezon 2 – obsada i twórcy 

Do swoich ról powracają Adam Scott, Britt Lower, Tramell Tillman, Zach Cherry, Jen Tullock, Michael Chernus, Dichen Lachman, John Turturro, Christopher Walken i Patricia Arquette, do których dołączy również Sarah Bock.

Głównym scenarzystą i showrunnerem serialu pozostaje Dan Erickson. Jego reżyserem i producentem wykonawczym jest zaś Ben Stiller, który na stołku reżyserskim zasiadał podczas kręcenia pięciu z dziesięciu odcinków sezonu 2. 

Kiedy premiera w Apple TV+?

2. sezon serialu “Rozdzielenie” na Apple TV+ zadebiutuje swoim pierwszym odcinkiem nieprędko, bo dopiero w piątek 17 stycznia 2025 roku. Następne epizody będą dołączały do niego w kolejnych tygodniach – po jednym w każdy piątek, aż do finału 21 marca.

Oznacza to, że sezon 2. trafi na małe ekrany po prawie trzech latach przerwy od premiery poprzednika. 

Źródło: Apple

Apple TV+ za darmo przez 3 miesiące przy zakupie nowego iPhona

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.