“Rojst: Millenium” na pełnym zwiastunie. Polski hit Netflixa zmierza ku finałowi

01.02.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Rojst: Millenium” na pełnym zwiastunie. Polski hit Netflixa zmierza ku finałowi
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Odliczanie do premiery wielkiego finału serialu “Rojst” niebawem dobiegnie końca. Z tej okazji Netflix postanowił podzielić się z widownią pełnym zwiastunem “Rojst: Millenium”. Jesteście gotowi poznać prawdę?

Rojst: Millenium – pełny zwiastun 

“Rojst” to świetnie przyjęta, rodzima serial kryminalny, która po niespełna 6 latach od premiery zmierza do swojego końca. Finałowy, trzeci sezon, zatytułowany “Rojst: Millenium” doczekał się właśnie premiery swojego pełnego zwiastuna. Wszystko wskazuje na to, że twórcy będą stopniować napięcie aż do ostatniej klatki: 

Choć tytuł fabularnie wprowadza widzów w nowe tysiąclecie, nie obędzie się bez retrospekcji, sięgających daleko w przeszłość, aż do lat 60. W oficjalnym opisie czytamy: 

Powrót do lasu na Grontach rzuca nowe światło na dawne wątki i odsłania kolejne. W »Rojst ‘97« poznaliśmy przeszłość redaktora Wanycza, a w finałowej części »Rojst Millenium« cofamy się do lat 60. Odkrywamy nieznane dotąd oblicze Kierownika. W mieście pojawia się »nowa twarz polskiego biznesu«, a na Grontach odkopany zostaje szkielet z tajemniczym naszyjnikiem, którego historia okazuje się ściśle powiązana z kluczowymi bohaterami.

Tak prezentował się pierwszy teaser trzeciego sezonu Rojst.

Rojst: Millenium – obsada i twórcy 

W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Magdalena Różczka, Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Michał Pławiak, Michalina Łabacz i Konrad Eleryk.

Jego reżyserem pozostaje niezmiennie Jan Holoubek (“25 lat niewinności: Sprawa Tomka Komendy”, “Wielka woda”), będący też – obok Kaspra Bajona – scenarzystą produkcji. 

Kiedy premiera na Netfliksie? 

“Rojst: Millenium” zadebiutuje w bibliotece Netflixa 28 lutego.

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.