Rojst Millenium – koniec prac na planie! Kiedy premiera 3 sezonu na Netflixie?

13.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Rojst Millenium – koniec prac na planie! Kiedy premiera 3 sezonu na Netflixie?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Prace na planie “Rojst Millenium” oficjalnie dobiegły końca. Co wiadomo na temat 3. odsłony popularnego serialu kryminalnego? Kiedy premiera?

Rojst Millenium – prace na planie zakończone 

“Rojst Millenium” to trzecia po “Rojst” i “Rojst ‘97” część popularnej serii kryminalnej w reżyserii Jana Holoubka. Tytuł pierwotnie powstał dla platformy Showmax. Jego kontynuację rozwijano już jednak z myślą o premierze w serwisie Netflix. Obecnie właśnie tam znajdziecie jego dwa pierwsze sezony. Wkrótce dołączy do nich również „Rojst 3”.

Prace na planie wystartowały we wrześniu ubiegłego roku i umiejscowiono je w kilku polskich lokacjach: w Częstochowie, Świdnicy, na warszawskiej Pradze oraz na Górnym Śląsku. Uczestniczyli w nich związani z tytułem aktorzy, wśród których znaleźli się m.in. Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Magdalena Różczka oraz Łukasz Simlat. Na krześle reżyserskim ponownie zasiadł Jan Holoubek (“25 lat niewinności: Sprawa Tomka Komendy”, “Wielka woda”), stojący za dwoma poprzednimi sezonami serialu. Co wiadomo na temat fabuły ich kontynuacji?

Rojst Millenium – fabuła

Na tę chwilę szczegóły dotyczące ukazanej na łamach “Rojst 3” historii trzymane są w tajemnicy. Podobnie jak było w przypadku jego poprzedników, możemy spodziewać się jednak przeskoku w czasie – na co zresztą wskazuje sam tytuł.

Raczej pewnym jest, że akcja “Rojst Millenium” rozegra się na początku nowego tysiąclecia. Jest to naturalny kierunek po tym, jak dwie poprzednie odsłony serii osadzono odpowiednio w PRL-u oraz u schyłku lat 90. 

Kiedy premiera?

“Rojst Millenium” nie doczekał się jeszcze oficjalnej daty premiery. Zakładając jednak, że czas postprodukcji wyniesie kilka miesięcy, serial powinien zadebiutować na Netfliksie na przełomie jesieni i zimy 2023 roku. 

Źródło: twitter.com/NetflixPL, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.