Search icon

Powstanie 3 sezon “Rojst”. Netflix ujawnił tytuł i pierwsze zdjęcie z planu

21.09.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Powstanie 3 sezon “Rojst”. Netflix ujawnił tytuł i pierwsze zdjęcie z planu
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

To już pewne – powstanie trzeci sezon “Rojst”. “Millenium” to zaś hasło, które mu przyświeca. Czego możemy się po nim spodziewać? 

Rojst Millenium – 3 sezon serialu zmierza na Netflixa

Netflix zapowiedział właśnie, że powstanie nowy sezon “Rojst” – polskiego serialu stworzonego niegdyś dla Showmax, który zgromadził wokół siebie całą rzeszę fanów.

Na zdjęciu promującym nadchodzącą premierę możemy zobaczyć znaną z poprzednich odsłon tytułu obsadę: Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika, Łukasza Simlata i Magdalenę Różczkę. To zaś zwiastuje ich powrót na ekran. W roli scenarzystów powrócą również Jan Holoubek i Kasper Bajon.

Zgodnie z przekazanymi przez serwis VOD informacjami twórcy i obsada pracują już na planie produkcji:

Jak donosi Kurier Wieczorny ekipa serialu Rojst Millenium już na planie!

O czym opowie nowy sezon Rojst?

Pierwszy sezon serialu osadzono w latach 80. Jego bohaterami byli dwaj dziennikarze „Kuriera Wieczornego”: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) oraz Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), stający w obliczu wyzwania rozwikłania zagadki morderstwa i dwóch samobójstw.

Sezon 2 powrócił z akcją wprost z lat 90., przywracając na ekran starych bohaterów i przedstawiając nowych: Annę Jass (Magdalena Różczka) oraz Adama Mikę (Łukasz Simlat). W centrum zdarzeń umiejscowiono tym razem tajemniczą śmierć pewnej nastolatki.

3 sezon, zważywszy na dotychczasowe przeskoki czasowe i swój tytuł, pozwala snuć przypuszczenia co do przeniesienia serialu w XXI wiek. Jego fabuła wciąż jednak pozostaje nieznana. 

Rojst 3 (Millenium) – kiedy premiera?

Przypomnijmy, że Netflix w kwietniu tego roku ogłosił 18 polskich premier na lata 2022-2023. Brak obecności na liście 3 sezonu serialu każe podejrzewać, że zadebiutuje on najwcześniej w 2024 roku

Źródło: Netflix

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.