Kobieca wersja The Office powstaje w Australii. Remake trafi na Amazon Prime Video

05.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Kobieca wersja The Office powstaje w Australii. Remake trafi na Amazon Prime Video
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Powstaje kolejna wersja kultowego The Office – tym razem w Australii. Reboot wnosi powiew świeżości do uwielbianego na całym świecie serialu, w roli szefowej obsadzając komiczkę Felicity Ward. W konsekwencji tytuł już teraz znany jest jako kobieca wersja The Office. Co o niej wiadomo? Znana jest m.in. obsada głównych ról i lista twórców oraz przybliżona premiera. Wiemy także, że serial trafi na platformę Amazon Prime Video.

Kobieca wersja The Office – Australia dostanie własny remake serialu 

Choć The Office swoimi korzeniami sięga początków lat dwutysięcznych, niezmiennie towarzyszy milionom widzów na całym świecie. Do tej pory powstało 12 wersji tej samej historii, w tym The Office PL, który znajdziecie m.in. w bibliotece platformy Canal+ Online. Na tym jednak nie koniec. W drodze jest już bowiem kolejna odsłona biurowych zawirowań, osadzona w australijskich realiach. 

Ta jest już znana jako kobieca wersja The Office. Na pierwszym planie, w roli Hannah Howard – dyrektorki generalnej firmy Flinley Craddick – obsadzono bowiem tamtejszą komiczkę, Felicity Ward. Możecie kojarzyć ją z produkcji, takich jak Jakieś pytania do Bena? oraz Wakefield. 

Jej bohaterkę poznajemy w postpandemicznej rzeczywistości, w których zatrudniająca ją firma przechodzi reorganizację. Jednym z jej elementów ma być zamknięcie oddziału, na którego czele stoi Howard oraz przejście na pracę zdalną. Szefowa biura zrobi wszystko, co w jej mocy, aby do tego nie dopuścić. 

Kobieca wersja The Office budzi spore nadzieje w samym Amazonie, dla którego powstaje, jak i po stronie szefa szefów The Office – pomysłodawcy oryginalnej, brytyjskiej serii – Ricky’ego Gervaisa:

Jestem bardzo podekscytowany tym, że Australia przerobi mój mały serial z przełomu wieków. Polityka biurowa nieco się zmieniła w ciągu 20 lat, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak poradzą sobie ze współczesnym Davidem Brentem – stwierdził.

The Office Australia – obsada

W obsadzie serialu znaleźli się wspomniana Felicity Ward oraz Edith Poor, Steen Raskopoulos, Shari Sebbens, Josh Thomson, Jonny Brugh, Pallavi Sharda, Susan Ling Young, Raj Labade, Lucy Schmit i Firass Dirani.

Kiedy premiera?

Kobieca wersja The Office zadebiutuje w ofercie serwisu Amazon Prime Video w 2024 roku. 

Najważniejsze informacje o australijskim The Office

  • Tytuł: Biuro (The Office: Australia)
  • Reżyser: Jackie van Beek, Jesse Griffin, Christiaan Van Vuuren
  • Scenariusz: Julie De Fina, Jackie van Beek
  • Gatunek: Komedia
  • Produkcja: Australia
  • Premiera: 2024 r.
  • Obsada: Felicity Ward, Jack Dutson, Zoe Terakes, Chris Bunton, Kieran Egan, Cassie McInnes, Pallavi Sharda, Jonny Brugh, Firass Dirani, Shari Sebbens, Steen Raskopoulos, Josh Thomson, Edith Poor, Raj Labade, Susan Ling Young, Lucy Schmidt, Justin Rosniak, Nathan Bates
  • Ilość sezonów: 1
  • Długość odcinka: ok 20 – 30 min.
  • Gdzie obejrzeć: Amazon Prime Video

Źródło: Deadline, Variety

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.