Rabbit Hole – zwiastun i data premiery serialu SkyShowtime z Kieferem Sutherlandem

23.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Rabbit Hole – zwiastun i data premiery serialu SkyShowtime z Kieferem Sutherlandem
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Niedawny debiutant na polskim rynku VOD – serwis SkyShowtime – prezentuje jedną ze swoich pierwszych nowości. To “Rabbit Hole” – liczący osiem odcinków serial oryginalny z Kieferem Sutherlandem w roli głównej. Ujawnione wątki fabularne składają się na kryminał szpiegowski z morderstwem w tle. Czy historia zdoła podbić serca widzów? Zobaczcie zwiastun. 

Rabbit Hole – zwiastun serialu SkyShowtime

W »Rabbit Hole« nic nie jest takie, jak się wydaje. John Weir (Kiefer Sutherland), mistrz przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły, które potrafią zarówno kontrolować masy, jak i na nie wpływać – tymi słowami serial zapowiada serwis SkyShowtime.

Czy doświadczony szpieg zdoła przeciwstawić się manipulacjom przeciwników i oczyścić swoje dobre imię? Poniższy zwiastun zdradza, że łatwo z pewnością nie będzie. Wkrótce również on sam zatraci granice między tym, co prawdziwe, a co fikcyjne:

Serial docelowo ma składać się z ośmiu epizodów. W dniu premiery będziecie mogli zapoznać się z pierwszymi dwoma. Jak widać, SkyShowtime – śladem swoich konkurentów, takich jak platformy HBO Max czy wyróżniający się niską ceną Amazon Prime Video – stawia na publikowanie nowych odcinków stopniowo, co tydzień, co wydłuża okres zainteresowania zarówno serialem, jak i samą platformą. To zgoła inne podejście od binge-watchingu wykreowanego przez m.in. serwis Netflix, polegającego na oglądaniu jednego odcinka za drugim.

Rabbit Hole – obsada i twórcy

Poza wspomnianym Kieferem Sutherlandem w “Rabbit Hole” w nowych wcieleniach dadzą się poznać także Charles Dance, Meta Golding, Enid Graham, Jason Butler Harner oraz Rob Yang. 

Za reżyserię i scenariusz odpowiadają John Requa, Glenn Ficarra, Charlie Gogolak, Suzan Bymel oraz Hunt Baldwin, będący, obok Sutherlanda, również producentami tytułu. 

Kiedy premiera?

Data premiery “Rabbit Hole” została oznaczona na 31 marca tego roku. 

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.