Bajka dla dzieci Psi patrol – gdzie oglądać wszystkie sezony?

08.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Bajka dla dzieci Psi patrol – gdzie oglądać wszystkie sezony?
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Psi Patrol to niezwykła animacja, która zadebiutowała na ekranach w 2013 roku i bardzo szybko podbiła serca dzieci na całym świecie. Bajka dla dzieci Psi Patrol zyskała tak ogromną popularność, że na rynku pojawiło się wiele gadżetów dla najmłodszych — piórników, kolorowanek, maskotek oraz plecaków z jej motywami. Na czym polega fenomen Psiego Patrolu? Gdzie obejrzeć wszystkie filmy i seriale z tego uniwersum? Podpowiadamy.

Co to jest Psi Patrol?

Bajka dla dzieci Psi Patrol zdobyła ogromną popularność niemal od razu po tym, jak w 2013 roku animacja zadebiutowała na ekranach. Jej twórcą jest Keith Chapman, ten sam, który wymyślił Boba Budowniczego oraz seriale dla dzieci: Rajdek — mała wyścigówka i Fifi.

Kanadyjski serial animowany pojawił się po raz pierwszy na łamach amerykańskiego kanału telewizyjnego dla dzieci i młodzieży o nazwie Nickelodeon. O jego sukcesie najlepiej świadczy to, że wciąż powstają kolejne sezony Psiego Patrolu, nowe odcinki można oglądać między innymi w serwisach VOD.

Psi Patrol — bohaterowie bajki. Kim są?

Na czym polega fenomen bajki Psi Patrol? Bohaterowie animacji to 10-letni chłopiec Ryder oraz psiaki:

 • Chase (owczarek niemiecki) – pies policyjny;
 • Skye (cockapoo) – pies ratownik, poruszający się różowym helikopterem;
 • Marshall (dalmatyńczyk) – strażak i sanitariusz;
 • Rocky (mieszaniec) – złota rączka i maniak recyklingu;
 • Rubble (buldog angielski) – pies budowniczy;
 • Zuma (labrador retriever) – suczka ratownik wodny;
 • Everest (siberian husky) – suczka ratownik, specjalizująca się w zimowych akcjach ratowniczych;
 • Tracker (chihuahua) – pies ratownik, specjalizujący się w akcjach z udziałem dzikich zwierząt.

Ryder doskonale wie, co dzieje się w miasteczku, dzięki czemu może koordynować akcje ratunkowe i rozdzielać pomiędzy pieski różne obowiązki. W kolejnych sezonach Psiego Patrolu bajkę wzbogacają nowe wątki fabularne oraz różni, niespotykani dotąd bohaterowie. Głosów postaciom w polskiej wersji dubbingowanej użyczyli między innymi: Paweł Szymański, Beata Wyrąbkiewicz, Karolina Gwóźdź, Anna Apostolakis, Barbara Melzer, Marta Dylewska, Katarzyna Owczarz oraz Agata Skórska.

Gdzie obejrzeć wszystkie sezony?

Do tej pory powstało 9 sezonów serialu Psi Patrol, film pełnometrażowy na podstawie bajki (i to nie jeden), a także komiksy inspirowane animacją. Nie brakuje również materiałów fanowskich, np. na YouTube. Psi Patrol jest na tyle popularny, że w serwisie można znaleźć kompilacje najlepszych misji.

Gdzie oglądać Psi Patrol? Film, a także seriale, są łatwo dostępne na różnych platformach streamingowych, takich jak np. Netflix czy SkyShowtime. Gdzie obejrzeć serial Psi Patrol po polsku? Poniżej zebraliśmy rozpiskę wszystkich sezonów, wraz z nazwami platform VOD, w których są one dostępne.

Psi Patrol — gdzie obejrzeć serial:

 • 1. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, CHILI
 • 2. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, Play Now, CHILI
 • 3. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, Play Now, CHILI
 • 4. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, Play Now, CHILI, Canal+
 • 5. sezon Psiego Patrolu — Netflix, SkyShowtime, Play Now, CHILI
 • 6. sezon Psiego Patrolu — Netflix, SkyShowtime, Play Now
 • 7. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, Play Now
 • 8. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, Play Now
 • 9. sezon Psiego Patrolu — SkyShowtime, Play Now

Czy Psi Patrol za darmo jest w Polsce dostępny?

Bajka dla dzieci Psi Patrol jest dostępna na różnych platformach streamingowych. Modele dystrybucji i ceny mogą się różnić w zależności od rodzaju serwisu i umów licencyjnych.

Czy platformy VOD to jedyne miejsce, gdzie dostępny jest Psi Patrol? Gdzie obejrzeć za darmo tę bajkę? Poza serwisami streamingowymi przygody Rydera i jego psiaków można oglądać także w telewizji, na kanale Nick Jr. Polska, np. w ramach pakietu Polsat Box.

Gdzie oglądać filmy z serii Psi Patrol?

Jeśli chodzi o Psi Patrol, film, produkcje pełnometrażowe, które powstały na podstawie animowanego serialu są również dostępne w serwisach VOD. Najstarsza jest animacja Kosmo-pieski z Psiego Patrolu z 2018 roku, która opowiada o tym, jak na zatokę spada meteoryt, wskutek którego bohaterowie zyskują różne kosmiczne moce. Następnie, rok później, ukazał się film Psi patrol: Na miejsca! Gotów! Ratuj!, którego tematyka nawiązuje do wyścigów samochodowych.

W 2020 roku miała miejsce premiera Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek, tymczasem w 2021 roku w kinach ukazał się Psi Patrol Film, czyli jak dotąd najnowsza pełnometrażowa wersja popularnego serialu Psi Patrol. Gdzie obejrzeć wspomniane tytuły? Poniżej prezentujemy rozpiskę.

Psi Patrol — gdzie obejrzeć filmy pełnometrażowe:

 • Kosmo-pieski z Psiego Patrolu — SkyShowtime, Rakuten TV
 • Psi Patrol: Na miejsca! Gotów! Ratuj! — SkyShowtime, Rakuten TV
 • Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek — SkyShowtime, Rakuten TV
 • Psi Patrol: Film — Netflix, Canal+, Player, Amazon Prime Video, Apple TV, CHILI

Twórcy hitu już zapowiedzieli kolejną część filmu Psi Patrol. Bajki zatytułowanej Psi Patrol: Wielki film nie obejrzymy jednak na platformie VOD, lecz w kinie. Światowa premiera została zapowiedziana na 29 września 2023 roku, natomiast 13 października 2023 roku bajka dla dzieci Psi Patrol: Wielki film zadebiutuje w kinach w Polsce.

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia biolog — antropolog, zawodowo od 2017 roku zajmuje się tworzeniem contentu dla różnych marek. Wcześniej pracowała w branży eventowej. Stara się dużo podróżować, przede wszystkim górskimi szlakami, kocha psy (najbardziej swojego setera szkockiego!), jest również miłośniczką gier planszowych oraz gier video, w szczególności z gatunku action-RPG.