Search icon

Te aplikacje na iPhone musisz mieć – TOP 5 przydatnych apek

02.11.2021 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Te aplikacje na iPhone musisz mieć – TOP 5 przydatnych apek
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Rynek aplikacji mobilnych jest bardzo szeroki i obfity w ogrom opcji. Mamy dostęp do dziesiątek, jak nie setek tysięcy apek na telefon, a przecież wciąż codziennie przybywa nowych programów. Można się w tym wszystkim pogubić, tym bardziej, że znalezienie idealnego programu z interesującej nas kategorii jest czasochłonne. Spieszymy więc z pomocą. Oto lista popularnych darmowych aplikacji na iPhone i urządzenia z systemem iOS, które mogą okazać się bardzo przydatne.

Najpopularniejsze przydatne aplikacje iPhone (darmowe):

Aplikacje sportowe na iOS znajdziesz w rankingu:
Najlepsze aplikacje sportowe do ćwiczeń i fitness

Jednoczesne nagrywanie z dwóch kamer: Dualgram

Pierwszą propozycją jest Dualgram. Ta darmowa aplikacja na iPhone’a umożliwia jednoczesne nagrywanie obiema kamerami. Nagrywa więc dwie perspektywy w tym samym czasie. Posiada wiele opcji ustawień kamer i umożliwia zapis nagrań jako osobne filmy.

fajne aplikacje iphone
Źródło: App Store

Pobierz zdjęcia z nagranych filmów: Frame Grabber

Frame Grabber to darmowa aplikacja, idealna dla tych z Was, którzy lubią nagrywać i robić zdjęcia. Frame Grabber pozwala na wydzielenie kadru z filmu i przerobienie go na fotografię. W dodatku nie tylko z perspektywy w konkretnej klatce, ale także z uwzględnieniem poprzednich i następnych.

ciekawa aplikacja ios
Źródło: App Store

Aplikacja do edytowania zdjęć: Lightroom

Pozostając w temacie fotografii, w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć klasyka od Adobe. Lightroom to fajna aplikacja do edycji zdjęć. Umożliwia użytkownikom dostosowanie wszelkich parametrów fotki i zapisaniu stworzonego filtra jako presetu. Takiego presetu można używać w przyszłości do innych zdjęć, nie tylko do tej konkretnej fotografii, na której został stworzony.

darmowe aplikacje iphone
Źródło: App Store

Zmień wygląd systemu iOS: Moloko

Kiedy Apple w aktualizacji iOSa umożliwiło użytkownikom swoich urządzeń personalizację, cały świat oszalał na tym punkcie. Moloko pozwala zmienić wygląd całego systemu w oparciu o ogromną ilość dostępnych motywów. Ta aplikacja będzie szczególnie przydatna dla tych, których nudzi już klasyczny wygląd systemu, może też być fajnym sposobem na zabicie czasu.

przydatne aplikacje ios
Źródło: App Store

Program do notatek: Notion

To świetny program do notatek dla tych, którzy lubią mieć wszystko na piśmie, ale wolą zdigitalizowane rozwiązania. Notion dzięki ogromnej ilości gotowych template’ów umożliwia tworzenie zwykłych notatek tekstowych, ale także m.in. tabel (np. do śledzenia budżetu z automatycznym sumowaniem wydatków), checklist oraz mini baz danych.

To, co zapiszesz w tej aplikacji na telefon iOS, zsynchronizuje się z aplikacją na Twoim komputerze – Notion dostępne jest na kilku platformach. Jest to program darmowy, ale posiada także wersję płatną dla tych, którzy chcą pracować w nim i notować w grupie.

fajne aplikacje na telefon
Źródło: App Store
A gdzie najlepiej słuchać muzyki na iPhone? Zobacz:
Apple Music czy Spotify? Porównanie oferty, jakości i ceny
nano google news

Mogą Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.