Onleaks zdradza wygląd OnePlus 11

19.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Onleaks zdradza wygląd OnePlus 11
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Flagowy model smartfona OnePlus zbliża się wielkimi krokami. Kolejne mniej lub bardziej oficjalne informacje wskazują na specyfikację sprzętu, a teraz poznaliśmy jego prawdopodobny wygląd. Już wcześniej wiedzieliśmy, że w OnePlus 11 pojawi się w slider powiadomień. Zobaczmy więc, jak prezentuje się nadchodzący flagowiec.

Wygląd OnePlus 11

Najnowsze grafik, które pojawiły się w Onleaks i gadgetgang.com obrazują rozłożenie poszczególnych elementów. Uwagę przykuwa w szczególności spora wyspa aparatów. Znajdziemy tam trzy obiektywy aparatów, lampę błyskową i spory napis HASSLEBLAD. Szwedzki koncern z branży fotograficznej jest odpowiedzialny za dopracowanie aparatów w OnePlus 11 i OnePlus 11 Pro. Podobnym tropem poszło niedawno Xiaomi, podejmując współpracę z marką Leica.

Rendery ukazują dwa ciekawe kolory obudowy OnePlus 11: Volcanic Black i Forest Emerald.

Jednym z wyróżników wcześniejszych modeli OnePlus był fizyczny przycisk do wyciszania połączeń. Miał formę suwaka i w poprzednim modelu producent nie zdecydował się na jego wykorzystanie. W OnePlus 11 znów go zobaczymy, co jest świetną wiadomością dla fanów marki, pamiętających pierwsze modele.

Z pewnością smartfon zrobi dobre wrażenie po wzięciu do ręki. Z przodu znajdziemy porządne szkoło ochronne (zapewne Gorilla Glass), a korpus wykonany jest z metalu. Tylna część obudowy to matowe szkło.

OnePlus 11

Co jeszcze wiemy o OnePlus 11?

Najpewniej nowy topowy smartfon w gamie OnePlus otrzyma procesor Snapdragon 8 Gen 2. Pamięci to szybki RAM LPDDR5x oraz dysk UFS 4.0. Zestaw aparatów prezentuje się wyśmienicie. Główny obiektyw 50 MP ma matrycę IMX890, do tego mamy szeroki kąt i zbliżenie optyczne. Obiektywy mogą dostać optyczną stabilizację i optykę Hasselblad.

Baterię o standardowej pojemności 5.000 mAh naładujemy z dużą mocą (100 W kablem lub 50 W bezprzewodowo).

Już wcześniej dowiedzieliśmy się też o tym, że OnePlus planuje dostarczyć użytkownikom aż cztery lata aktualizacji. Taka polityka ma się rozpocząć właśnie z premierą modelu OnePlus 11.

Najnowszy smartfon pojawi się oczywiście z systemem operacyjnym Android 13 i nakładką producenta – OxygenOX. Prawdopodobnie model ten zadebiutuje na początku 2023 roku.

Recenzja poprzednika – OnePlus 10.

Może zainteresują Cię także te artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.