Zapowiedź OnePlus 11 Pro – powrót slidera powiadomień i ciekawy wygląd obudowy

30.09.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zapowiedź OnePlus 11 Pro – powrót slidera powiadomień i ciekawy wygląd obudowy
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

W sieci pojawiło się kilka wizualizacji wyglądu najnowszego flagowca popularnej chińskiej marki. Mowa o OnePlus 11 Pro, który łączy nowoczesny wygląd z rozwiązaniem, które było wyróżnikiem starszych modeli tej marki.

OnePlus 11 Pro odzyskał slider powiadomień z boku obudowy

Tym, co szczególnie powinno spodobać się fanom „starego, dobrego” OnePlusa jest bez wątpienia umieszczony z boku obudowy slider. Przełącznik pozwala błyskawicznie zmienić ustawienia związane z dzwonkiem i powiadomieniami. Można je wyciszyć, ustawić tryb wibracji lub ustawić wysoką głośność.

OnePlus 11 Pro powinien zadebiutować już wkrótce. O ile w przeszłości topowe modele tego producenta pojawiały się na początku drugiego kwartału danego roku, obecny flagowiec pojawił się znacznie szybciej. Premiera OnePlus 10 pro odbyła się w styczniu 2022 roku.

OnePlus 11 Pro także może zadebiutować na przełomie roku i wyprzedzić tym samym premiery konkurencyjnych flagowców.

Prawdopodobnie OnePlus chce wyprzedzić konkurencję, która pokazuje swoje flagowe modele nieco później. Producent pozwolił sobie chyba na pewien przeciek informacji, który ma wzbudzić zainteresowanie mediów i potencjalnych klientów. W niemal tym samym czasie dwóch leaksterów pokazało wizualizacje OnePlusa 11 Pro.

Zdjęcia w dzisiejszym artykule pochodzą właśnie z wpisów opublikowanych przez Smartprix i OnLeaks.

Alert slider i spora wyspa aparatów

Poza sliderem do zmiany profilu dźwiękowego, cechą wyróżniającą OnePlus 11 Pro na tle konkurencji może być duża wyspa z aparatami. Slidera zabrakło m.in. w modelu OnePlus 10T, być może od teraz OnePlus umieści charakterystyczny element wyposażenia tylko we flagowych smartfonach.

wizualizacja OnePlus 11 Pro

Co jeszcze wiemy dziś o flagowym OnePlusie, którego premiera zbliża się wielkimi krokami? Niewiele. Z pierwszych zdjęć możemy wywnioskować jedynie, że smartfon posiada trzy aparaty z tyłu obudowy, a kamerka do selfie znajduje się w wycięciu w ekranie, w jego lewym narożniku. Możemy spodziewać się mocnej specyfikacji (być może producent wykorzysta procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2), wodoszczelnej obudowy i bardzo szybkiego ładowania. W sieci krąży informacja o mocy ładowania wynoszącej 150 W. Pozwoliłoby to na naładowanie do pełna w kilkanaście minut.

Flagowy OnePlus 11 Pro to nowy Oppo w innej obudowie?

Najnowszy OnePlus 11 Pro, który powinien zadebiutować na początku 2023 roku mocno przypomina najnowszy flagowy smartfon Oppo. Mowa oczywiście o X6 Pro+. Oba urządzenia będzie łączyć bardzo wiele. OnePlus należy do chińskiego giganta, nic więc dziwnego, że ich modele dzielą technologię i wiele podzespołów. Podobnie było zresztą w przypadku OnePlus 10 Pro i Oppo Find X5 Pro, które miały wiele cech wspólnych.

Może zainteresują Cię te artykuły:

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.