Apple TV+ za darmo na 2 miesiące (ale promocja zaraz się skończy)

01.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Apple TV+ za darmo na 2 miesiące (ale promocja zaraz się skończy)
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Z Apple TV+ korzystacie od promocji do promocji? Zatem świetnie się składa, bo właśnie nadarza się okazja, aby zaoszczędzić na 2 miesiącach abonamentu. Jak otrzymać darmowy dostęp do biblioteki platformy? – Odpowiedź czeka poniżej. 

Apple TV+ za darmo na 2 miesiące

Apple TV+ regularnie rozdaje darmowy dostęp do swojej kompletnej biblioteki i nie inaczej jest tym razem. Nowi i powracający użytkownicy mogą liczyć na 2 miesiące nieodpłatnego dostępu do treści, co powiązane jest z promocją jednej z nowszych produkcji serwisu – dokumentu sportowego, poświęconego postaci Leo Messiego – “Messi’s World Cup: The Rise of a Legend”. 

Jak otrzymać Apple TV+ za darmo na 2 miesiące?

Aby otrzymać Apple TV+ za darmo, wystarczy wykonać kilka nieskomplikowanych kroków, wskazanych pod tym linkiem. Warto się jednak pospieszyć – promocja jest ograniczona w czasie i obowiązuje tylko do 8 marca tego roku. 

Jak informuje platforma, akcję kieruje zarówno do nowych, jak i wybranych, powracających klientów. To, czy zaliczacie się do ich grona, musicie już przetestować samodzielnie – otwarcie nie wskazano bowiem kryteriów, których wypełnienie kwalifikuje do udziału w promocji. 

Każdorazowo warto też pamiętać, że po upływie okresu promocyjnego, zostanie Wam naliczona standardowa opłata abonamentowa, wynosząca obecnie 34,99 zł miesięcznie – o ile oczywiście nie zrezygnujecie wcześniej z usługi. Możecie to zrobić już chwilę po tym, jak otrzymacie Apple TV+ za darmo.

Ze swojej strony gorąco zachęcamy do udziału. Serwis Apple TV+ może pochwalić się bogatą kolekcją wysokiej jakości produkcji, na czele z tytułami, takimi jak “For All Mankind”, “Silos”, “The Morning Show”, “Ted Lasso”, “Czas krwawego księżyca”, “Władcy przestworzy” czy zmierzający właśnie na małe ekrany “Napoleon”. Niedawno opublikował zaś listę swoich obiecujących zapowiedzi na 2024 rok, potwierdzającą, że dotychczas sprawdzający się kierunek będzie kontynuowany. 

Inną opcją na darmowy dostęp do Apple TV+ jest zakup jednego z urządzeń producenta. Można w ten sposób uzyskać nawet 3 miesiące abonamentu za darmo, np. kupując nowy iPhone.

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.