“Prime Target”: Apple TV+ ogłasza nowy thriller spiskowy. Gwiazdą produkcji: Leo Woodall

23.02.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Prime Target”: Apple TV+ ogłasza nowy thriller spiskowy. Gwiazdą produkcji: Leo Woodall
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Do kolekcji Apple TV+ zmierza thriller spiskowy pt. “Prime Target”. Gwiazdą produkcji jest Leo Woodall – aktor znany z nowego serialu Netflixa, “Jeden dzień”. 

Prime Target – Apple TV+ zapowiada nowy thriller spiskowy

Apple TV+ nie ustaje w staraniach, aby dostarczać swoim odbiorcom najwyższej jakości treści. Po niedawnej zapowiedzi premiery VOD “Napoleona”, którego zobaczymy już 1 marca, przyszła teraz kolej na następną pozycję – utrzymany w atmosferze spisku thriller pt. “Prime Target”. Oba tytuły łączy nazwisko Ridleya Scotta.

Serial opowie historię błyskotliwego absolwenta matematyki, który pozostaje na tropie rozwiązania, zdolnego przełamać wszelkie szyfry komputerowe świata. Jego dociekliwość przykuwa uwagę agentów rządowych i tajemniczych wrogów, którzy pragną pokrzyżować plany młodego geniusza. Okoliczności te sprawiają, że drogi bohatera i pewnej agentki NSA przecinają się, a oni sami nawiązują współpracę. Szybko staje się dla nich jasne, że mężczyzna mimowolnie znalazł się w epicentrum spisku. 

Prime Target – obsada i twórcy 

Pierwszoplanową gwiazdą produkcji jest Leo Woodall (“Biały Lotos”, “Jeden dzień”, “Cytadela”), któremu partnerują na ekranie m.in.: Quintessa Swindell w roli wspomnianej agentki oraz Stephen Rea, David Morrissey, Martha Plimpton, Sidse Babett Knudsen, Jason Flemyng, Harry Lloyd, Ali Suliman, Fra Fee i Joseph Mydell. 

Reżyserem “Prime Target” został Brady Hood (“Top Boy”,  “Wielkie nadzieje”), pracujący ze scenariuszem autorstwa Steve’a Thompsona (“Sherlock”, “Wiedeńska krew”). Ridley Scott jest jednym z producentów wykonawczych serialu.

Kiedy premiera w Apple TV+?

Serwis nie ogłosił jeszcze daty premiery tytułu. 

Z nowym iPhone masz darmowy dostęp do Apple TV+

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.