Odliczacie dni do premiery John Wick 4? W gratisie dostaniecie też The Continental

17.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Odliczacie dni do premiery John Wick 4? W gratisie dostaniecie też The Continental
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Przyszły rok będzie wyjątkowo łaskawy dla fanów Johna Wicka. Oprócz czwartej odsłony tytułu światło dzienne ujrzy bowiem “The Continental” – prequel uwielbianej na całym świecie historii.

Prequel serii John Wick The Continental z premierą w 2023 roku

Nadchodząca premiera przyjmie formę miniserialu. Pod tytułem skrywają się bowiem zaledwie trzy odcinki. Ich długości wciąż jednak nie ujawniono. 

Fabularnie, jak można się domyślić, produkcja skupi się wokół znanego z serii “John Wicknowojorskiego hotelu Continental, będącego neutralnym sanktuarium – bezpieczną przystanią dla największych zbrodniarzy. Należy on do Winstona – przyjaciela Johna Wicka. To właśnie on da się poznać jako protagonista serii. Na ekranie wciela się w niego Colin Woodell (“Dark Web: Usuń znajomego”, “I Love America”, “Stewardesa”).

The Continental John Wick Prequel

W “The Continental” pojawią się również: Mel Gibson, Ayomide Adegun, Peter Greene, Ben Robson i Jessica Allain. 

John Wick: The Continental – gdzie obejrzeć?

Prequel “Johna Wicka” zadebiutuje w Peacock, w realizacji umowy z Lionsgate. Amerykańskiej premiery doczeka się we wrześniu 2023 roku. Być może równoległe pojawi również w Polsce – w tym kontekście mówi się o premierze w ofercie serwisu Amazon Prime Video albo SkyShowtime.

Źródło: Deadline, Peacock

Przeczytaj również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.