Xiaomi Buds 3 w edycji Star Wars to najlepsze dokanałówki TWS dla fanów Jedi

15.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 4 Minuty
Xiaomi Buds 3 w edycji Star Wars to najlepsze dokanałówki TWS dla fanów Jedi
Przeczytasz w 4 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Choć niedawno odbyła się już premiera Xiaomi Buds 4, część klientów może chętniej sięgnąć po nieco starszy model. Xiaomi Buds 3 Star Wars to nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen. Poza całkiem niezłymi słuchawkami TWS z atrakcyjną grafiką kupujący dostanie też spory zestaw gadżetów.

Xiaomi Redmi Buds w edycji specjalnej Star Wars

Gwiezdne Wojny to jedna z najpopularniejszych serii. Fani obejrzeli już dziesiątki produkcji, z których najstarsze mają już ponad 40 lat. Lista filmów i seriali z uniwersum Star Wars jest naprawdę imponująca. Od samego początku Gwiezdne Wojny były też cenną marką. Widzowie chętnie sięgali po gadżety nawiązujące do filmów. Jest tak do dziś, czego najlepszym dowodem może być premiera słuchawek TWS Xiaomi Buds 3 Star Wars.

Premiera Xiaomi Redmi Buds 3 Star Wars odbyła się podczas Dnia Gwiezdnych Wojen.

Model Xiaomi Redmi Buds 3 ma uszczelnioną obudowę z certyfikatem IP55. Słuchawki o konstrukcji dokanałówek true wireless (TWS) zostały wyposażone w aktywną redukcję szumów. ANC wycina hałas nawet o 40 dB, choć parametry można dostosować do swoich potrzeb w aplikacji na smartfon. Użytkownik może wybrać jeden z trzech poziomów działania ANC. Mamy też dwa tryby dźwięku „przezroczystego”. Wtedy przy pomocy wbudowanych mikrofonów dźwięk otoczenia jest nieco wzmacniany. W efekcie mimo słuchawek w uszach doskonale usłyszysz każdy dźwięk otoczenia. Funkcja jest przydatna m.in. podczas jazdy na rowerze, czy biegania na zewnątrz.

Specyfikacja Xiaomi Buds 3 Star Wars

Xiaomi nie poprzestało na zmianach wizualnych. Buds 3 w edycji specjalnej oferują również dźwięki inspirowane serią Star Wars. To m.in. dźwięk połączenia z Bluetooth, czy sygnalizacja poziomu baterii.

Co oferują nowe słuchawki dla miłośników Gwiezdnych Wojen?

Do sprzedaży trafiły już słuchawki Buds 4 oraz Buds 4 Pro. Mimo tego ich poprzednik wciąż pozostaje atrakcyjnym wyborem, nie tylko dla wielbicieli Star Wars. Xiaomi Buds 3 oferują wszystkie najnowsze i najpotrzebniejsze funkcje, jakich w 2023 roku oczekujemy od słuchawek TWS. Mamy szybkie parowanie, ładowanie indukcyjne etui, czy obsługę dotykową na panelach w obu słuchawkach. Wystarczy je nieco mocniej nacisnąć w odpowiedni sposób, by uzyskać wybrany efekt. Dostosujemy go w aplikacji mobilnej na smartfony iOS i Android. Naciskając słuchawki możemy zmieniać poziom głośności, przejść do kolejnego utworu, czy odebrać połączenie głosowe.

Producent chwali się, że Xiaomi Buds 3 Star Wars mają świetny dźwięk w jakości Hi-Fi.

Nie jest to jednak tylko hasło marketingowe. Słuchawki dostały certyfikat Hi-Res Audio Wireless. Uzyskamy go nie tylko dzięki dobrej klasy głośnikom dynamicznym, ale również obsłudze nowoczesnych kodeków audio. Dźwięk ze źródła wyślemy przy pomocy Bluetooth 5.2 z LDAC.

Xiaomi Buds 3 Star Wars

Xiaomi Buds 3 Star Wars możemy połączyć jednocześnie z dwoma źródłami dźwięku. To przydatne między innymi, gdy chcemy ich użyć z komputerem i smartfonem. Słuchawki mogą się wtedy automatycznie przełączyć, na przykład w celu odebrania połączenia głosowego. Funkcja Google Fast Pair pozwala natomiast na niemal błyskawiczne połączenie słuchawek z urządzeniem.

To najlepsze słuchawki dla fanów Gwiezdnych Wojen?

O tym, kto jest użytkownikiem słuchawek, może świadczyć logo Imperium. Etui ładujące zdobi natomiast wizerunek Stormtroopera. Odpowiednie grafiki znalazły się również na kablu USB-C do ładowania słuchawek. Wszystko to sprawia, że Xiaomi Buds 3 Star Wars są nie lada gratką dla miłośników filmowej serii

Xiaomi Buds 3 Star Wars

Specyfikacja Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition

 • Ty: słuchawki dokanałowe TWS z etui ładującym
 • Obudowa; z tworzywa sztucznego, uszczelniona IP55
 • Waga: 4,6 g
 • Redukcja szumu: tak, aktywna (ANC do 40 dB, trzy tryby) i pasywna
 • Przetworniki: dwa głośniki dynamiczne, impedancja 32 Ohm, dźwięk w jakości Hi-Fi, kalibracja w warunkach studyjnych
 • Wbudowany mikrofon: tak, trzy sztuki
 • Sterowanie: tak, panele dotykowe – wystarczy nacisnąć słuchawkę, możliwość ustawienia działania przycisków
 • Bateria: 7 h bez ANC (łącznie 32 h z użyciem etui powerbank), ładowanie bezprzewodowe QI (etui ładujące)
 • Funkcje: trzy tryby ANC, dwa tryby dźwięku transparentnego
 • Łączność: Bluetooth 5.2 A2DP z SBC i AAC, zasięg do 10 metrów (kompatybilne z systemem: Android, iOS), aplikacja mobilna, szybkie parowanie, Google Fast Pair łączenie z dwoma słuchawkami
 • Zestaw zawiera: słuchawki, etui ładujące, kabel USB, 3 pary wymiennych gumek, gadżety Star Wars Stormtrooper
 • Cena: 549 zł
Xiaomi Buds 3 Star Wars

Cena Xiaomi Buds 3 Star Wars w Komputronik.pl

Najnowsze słuchawki kierowane do fanów Gwiezdnych Wojen z pewnością nie należą do tanich. Koszt zakupu w Polsce to 549 złotych. Jeśli ktoś natomiast myśli, że to dużo, jak za słuchawki tej marki, powinien spojrzeć na cenę Xiaomi Buds 4 Pro. Topowy model chińskiej marki kosztuje niemal 1000 złotych!

Xiaomi Buds 3 Star Wars
Xiaomi Buds 3 Star Wars

Edycja specjalna Star Wars wymaga dopłaty około 150 złotych w stosunku do standardowych Xiaomi Buds 3. W tej cenie otrzymujemy jednak także atrakcyjne dodatki – gadżety dedykowane dla fanów Star Wars. Całość zapakowana jest w stylowe opakowanie. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego fana filmów i seriali tego popularnego uniwersum!

Może zainteresują Cię także inne artykuły

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.