Polskie seriale Canal+ trafią na Netflix. Wśród nich Żmijowisko i Misja Afganistan

09.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Polskie seriale Canal+ trafią na Netflix. Wśród nich Żmijowisko i Misja Afganistan
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nie tak dawno informowaliśmy o przejęciu seriali HBO Max przez Netflixa. Jak się okazuje, na tym wcale nie koniec. Już niebawem dołączą do nich również polskie seriale Canal+. Na Netfliksie wylądują m.in. “Żmijowisko” i “Misja Afganistan”. 

Polskie seriale Canal+ na Netfliksie

W parze z kolejnymi ograniczeniami, wprowadzanymi na Netfliksie, wierni platformie użytkownicy otrzymują dostęp do coraz to nowszych treści. Co zaskakujące, wśród nich znajdują się również produkcje oryginalne konkurencji. 

Platforma zagarnęła już m.in. “Graczy” z Dwaynem Johnsonem, “Sześć stóp pod ziemią”, “Pacyfik”, “Kompanię braci” oraz “Niepewne” produkcji HBO. Teraz przyszła pora na seriale Canal+.

Jak poinformował Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska:

Do serwisu Netflix trafi kilka produkcji Canal+. Treści nie będą tam dostępne na wyłączność. Na podobnej zasadzie udostępniamy nasze treści innym dostawcom – np. wiosną br. w grupie Kino Polska widzowie mogli zobaczyć seriale »Żmijowisko«, »Nielegalni« i »Mały Zgon«. W ten sposób budujemy zasięg i poszerzamy widownię naszych produkcji w serwisach i na kanałach innych dostawców.

W realizacji tego zamysłu już niebawem znajdziecie polskie seriale Canal+ na Netfliksie. Wśród nich wymieniane są m.in. “Żmijowisko” i “Misja Afganistan”. 

Które tytuły trafią z Canal+ na Netfliksa?

“Żmijowisko” to serial kryminalny, adaptujący prozę Wojciecha Chmielarza. Tytuł koncentruje się na wątku zniknięcia 15-letniej Ady (Hania Koczewska) – córki Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Po roku od zdarzenia ojciec dziewczyny rozpoczyna prywatne śledztwo w jej sprawie. 

W obsadzie znaleźli się również: Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża i Tamara Arciuch.

Subskrybenci Netflixa będą mogli zobaczyć ich w “Żmijowisku” już 30 sierpnia tego roku. 

“Misja Afganistan” z kolei dokumentuje pół roku z życia żołnierzy II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej z Wędrzyna, pod dowództwem młodego porucznika, Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński). Na ekranie partnerują mu m.in.: Ilona Ostrowska, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos, Piotr Rogucki i Mikołaj Krawczyk. 

Źródło: Wirtualne Media 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.