Kolejny dobry serial na SkyShowtime – „Poker Face” z premierą tuż po wakacjach

25.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Kolejny dobry serial na SkyShowtime – „Poker Face” z premierą tuż po wakacjach
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Już wkrótce bibliotekę serwisu SkyShowtime zasili doceniony komediodramat z Natashą Lyonne w roli głównej – “Poker Face”. To kolejny mocny tytuł, m.in. po polskiej „Warszawiance” z Borysem Szycem, który można oglądać wyłącznie na tej platformie. Kiedy premiera? 

Poker Face – data premiery na SkyShowtime

Zdobywca aż 4 nominacji do tegorocznych Emmy (i 98% pozytywnych recenzji krytyków w Rotten Tomatoes) zmierza na SkyShowtime! Jak poinformował serwis, jeszcze w tym roku na jego łamach zadebiutuje głośny “Poker Face” – komediodramat, podążający śladem Charlie Cale – kobiety o nadzwyczajnej zdolności rozpoznawania kłamstw. Kiedy ta wyrusza w drogę swoim Plymouth Barracuda, każdy kolejny przystanek staje się dla niej okazją do zgłębienia tajemnic popełnionych zbrodni i zamieszanych w nie osób. 

Podążając za zapowiedzią platformy, premiery VOD serialu “Poker Face” możemy wypatrywać we wrześniu. Nie wskazano jednak dokładnej daty, w której nastąpi ten małoformatowy debiut. Zobaczcie zwiastun serialu:

Poker Face – obsada i twórcy 

W roli Charlie Cale zobaczymy Natashę Lyonne, będącą również współtwórczynią oraz jedną z producentów serialu. Możecie kojarzyć ją z występów w tytułach, takich jak: “Orange Is the New Black”, “Russian Doll” i “Slumsy Beverly Hills”. 

Na dalszym planie również nie brakuje znanych nazwisk. W produkcji wystąpili: Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan, Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jack Alcott, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Leslie Silva, Lil Rel Howery, Luis Guzmán, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Birney, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard, S. Epatha Merkerson, Shane Paul McGhie, Simon Helberg, Stephanie Hsu, Tim Blake Nelson i Tim Meadows.

Obok Lyonne serial współtworzył dwukrotnie nominowany do Oscara Rian Johnson (“Breaking Bad”, “Na noże”, “Glass Onion: Film z serii „Na noże„). 

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.