“Podżegacze”: zwiastun gwiazdorskiego akcyjniaka Apple TV+. W obsadzie m.in. Damon i Affleck

18.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Podżegacze”: zwiastun gwiazdorskiego akcyjniaka Apple TV+. W obsadzie m.in. Damon i Affleck
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Apple TV+ prezentuje oficjalny zwiastun nowej komedii akcji pt. “Podżegacze” (“The Instigators”). W rolach głównych: Matt Damon oraz Casey Affleck.

Podżegacze – zwiastun Apple TV+

Do kolekcji serwisu Apple TV+ zmierza kolejny, gwiazdorski akcyjniak, który uczyni z Was świadków szalonego przedsięwzięcia pewnego, nietuzinkowego duetu. Jak można przeczytać w oficjalnym opisie nadchodzącej premiery filmowej: 

Rory (Damon) i Cobby (Affleck) to niechętni sobie partnerzy: zdesperowany ojciec i były skazaniec, których wspólnym celem jest obrabowanie nielegalnie zarobionych pieniędzy skorumpowanego polityka. Kiedy jednak napad kończy się niepowodzeniem, obaj zostają wciągnięci w wir chaosu, ścigani nie tylko przez policję, ale także przez zacofanych biurokratów i mściwych bossów przestępczych. Zupełnie nie czując się na siłach, przekonują terapeutkę Rory’ego (Hong Chau), aby przyłączyła się do ich szalonej ucieczki przez miasto, podczas której muszą odłożyć na bok dzielące ich różnice i współpracować, aby uniknąć schwytania – lub czegoś gorszego.

Namiastki całego tego zamieszania dostarcza pierwszy zwiastun produkcji, będący obietnicą potężnej dawki wrażeń i humoru:

Podżegacze – obsada i twórcy 

W rolach głównych wystąpili Matt Damon oraz Casey Affleck, którym partnerują na ekranie Michael Stuhlbarg, Paul Walter Hauser, Ving Rhames, Alfred Molina, Toby Jones, Jack Harlow oraz Ron Perlman.

Reżyserem filmu jest Doug Liman (“Swingersi”, “Fair Game”, “Go”), pracujący ze scenariuszem autorstwa Chucka MacLeana i Caseya Afflecka. Za produkcją stoją Ben Affleck, Damon, Jeff Robinov, John Graham, Kevin J. Walsh i Alison Winter, a Celia D. Costas, Dani Bernfeld, Kevin Halloran, Michael Joe, Cynthia Dahlgren oraz Luciana Damon pełnią funkcję producentów wykonawczych. 

Kiedy premiera w Apple TV+?

Zgodnie z zapowiedzią Apple TV+, “Podżegacze” zadebiutują najpierw w wybranych kinach 2 sierpnia. W serwisie znajdziemy ich zaś tydzień później, 9 sierpnia 2024 roku. 

Źródło: Apple TV+

Wypróbuj Apple TV+ za darmo przy zakupie nowego iPhone

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.