2022 Recap w YouTube Music – muzyczne podsumowanie roku

10.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
2022 Recap w YouTube Music – muzyczne podsumowanie roku
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Platformy streamingowe wykorzystują nadchodzący koniec roku do stworzenia podsumowania. Dzięki nim możemy poznać najczęściej odtwarzane utwory i popularnych w danym roku wykonawców. Niedawno informowaliśmy o wynikach zestawienia Spotify Wrapped 2022. Dziś na tapetę bierzemy natomiast YouTube Music 2022 Recap.

YouTube Music 2022 Recap

Osoby korzystające z YouTube Music mogą teraz zobaczyć swoje muzyczne podsumowanie 2022 roku. Warto jednak dodać, że podobne informacje o preferencjach muzycznych są też wysyłane do subskrybentów trakcie roku. 2022 Recap w YouTube Music cieszy się jednak największym zainteresowaniem.

Podsumowanie YouTube Music 2022 Recap jest dostępne w aplikacjach YouTube Music i YouTube.

W tegorocznej odsłonie podsumowania roku pojawiły się pewne nowości. Top Trends wskazuje na tych wykonawców, których słuchaliśmy, zanim stali się naprawdę popularni.

YouTube Music 2022 Recap

Tożsamość jest natomiast funkcją określającą użytkownika na podstawie słuchanych przez niego treści. W YouTube Music 2022 Recap znajdziemy też informacje o utworach i artystach, którzy byli dość trudni do znalezienia. Mowa o przeróbkach piosenek, nagraniach z koncertów i mniej popularnych wykonawcach, którzy trafili na nasze playlisty.

Jak zobaczyć YouTube Music 2022 Recap?

Aby zobaczyć swoje podsumowanie 2022 roku, należy przejść do aplikacji. Jeśli jej nie masz, możesz pobrać aplikację YouTube (lub YouTube Muzyka) ze Sklepu Google Play lub z App Store. Po otwarciu aplikacji logujemy się do niej i odszukujemy funkcję „Podsumowanie 2022 roku„.

Muzyczne podsumowanie roku można wyświetlić na swoim urządzeniu i udostępnić znajomym.

YouTube Music 2022 Recap

Może zainteresują Cię także te artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.