Search icon

“Pingwin” (sequel “Batmana”) z Colinem Farrellem na mrocznym zwiastunie. Kiedy premiera na Max?

25.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Pingwin” (sequel “Batmana”) z Colinem Farrellem na mrocznym zwiastunie. Kiedy premiera na Max?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jedną z głośniejszych produkcji, która zadebiutuje na platformie Max (następcy HBO Max), jest “Pingwin” – spin-off, a zarazem sequel “Batmana” z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Pierwszy zwiastun serialu jest już dostępny i zapowiada powrót Colina Farrella w wielkim stylu. 

Pingwin – zwiastun serialowej kontynuacji Batmana

“Pingwin” to nowy serial w świecie Batmana, który kontynuuje dobrze znaną opowieść. Mowa o “Batmanie” z 2022 roku, w którym w roli człowieka-nietoperza dał się poznać Robert Pattinson. 

Tym razem będzie on musiał ustąpić miejsca na pierwszym planie tytułowemu Pingwinowi, w którego ponownie wciela się Colin Farrell. Antybohater w poświęconej mu serii staje przed szansą zawładnięcia półświatkiem Gotham. Nie jest jednak jedynym, który marzy o miejscu na szczycie. W przestępczym wyścigu startuje bowiem nie kto inny, jak córka zmarłego mafioza, Carmine’a Falcone’a (John Turturro) – Sofia (Cristin Milioti). 

Pierwszy zwiastun “Pingwina” miał już swoją premierę i, co trzeba mu oddać, prezentuje się niezwykle klimatycznie. Świetnie wypada również powracający do roli Farrell, którego mroczne oblicze wywołuje wręcz ciarki. Przekonajcie się sami:

Pingwin – obsada i twórcy 

W rolach głównych wystąpili Colin Farrell oraz Cristin Milioti, którym partnerują na ekranie: Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo, Deirdre O’Connell, Clancy Brown i Michael Zegen.  

W gronie twórców znaleźli się zaś Matt Reeves, Dylan Clark i Colin Farrell jako producenci wykonawczy, Lauren LeFranc jako scenarzystka i showrunnerka serialu oraz Craig Zobel i Bill Carraro na stołkach reżyserskich. 

Kiedy premiera na Max?

8-odcinkowy serial zadebiutuje w serwisie Max jesienią tego roku. Dokładna data jego premiery nie jest na ten moment znana. 

Polecane soundbary

Źródło: Max 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.