Pati ze „Skazanej” dostanie własny serial! Premiera na Player.pl już wkrótce

24.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Pati ze „Skazanej” dostanie własny serial! Premiera na Player.pl już wkrótce
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na platformę Player.pl zmierza spin-off “Skazanej” – “Pati”. Jak można się domyślić, jego bohaterką jest uwielbiana przez widzów koleżanka z celi sędzi Alicji Mazur. Kiedy premiera?

Pati – spin-off Skazanej już wkrótce na Player.pl

Pati to niezaprzeczalnie ulubienica widzów polskiej serii “Skazana”. Charyzmatyczna, szczera, prostolinijna, z poczuciem humoru nie do podrobienia – taka właśnie jest bohaterka grana przez Olę Adamską. Nie powinno więc nikogo dziwić, że postanowiono wykorzystać ten potencjał, tworząc tytuł dedykowany właśnie jej postaci. 

“Pati” cofa się do czasów, zanim protagonistka serialu usłyszała wyrok ośmiu lat więzienia.

Jak się okazuje, nie miała łatwo. Zdając sobie sprawę, że nie może liczyć na swoją nieodpowiedzialną, uwikłaną w przestępczy półświatek matkę, Julitę, musiała szybko dorosnąć. Stała się też opiekunką dla swojego młodszego rodzeństwa – Natalki i Natanka. Szorstka rzeczywistość sprawiła, że nadziei poszukiwała w marzeniach o lepszej przyszłości, o które walczyła do samego końca. Potem trafiła jednak za kraty. Jak do tego doszło?

Pati - serial Player

Pati – obsada i twórcy 

W roli tytułowej Pati powraca oczywiście Ola Adamska, bez której trudno wyobrazić sobie dalszy rozwój postaci. W obsadzie znaleźli się również: Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita), Natalia Wolska (Natalka), Fryderyk Surowiec (Natanek), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Grażyna Bułka (Wiesia), Filip Gołąb („Sony”), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Przy “Pati” współpracowali scenarzyści “Skazanej”. Za reżyserię tytułu odpowiada Bartek Ignaciuk (“Wielka woda”), a za zdjęcia – Klaudiusz Dwulit (“Furioza”).

Pati - spin off "Skazanej"

Kiedy premiera?

“Pati” na Player.pl trafi 28 kwietnia. Serial ma składać się z sześciu odcinków, udostępnianych na łamach platformy w cotygodniowych odstępach. 

W tym miejscu warto też wspomnieć, że aktualnie trwają prace nad 3. sezonem “Skazanej”. Jej druga odsłona okazała się zaś największym sukcesem w kategorii seriali oryginalnych serwisu. 

Źródło: Player

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.