Paradise City – Bruce Willis i John Travolta we wspólnym filmie (trailer)

22.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Paradise City – Bruce Willis i John Travolta we wspólnym filmie (trailer)
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Za niespełna miesiąc Bruce Willis i John Travolta po raz kolejny połączą swoje siły na jednym ekranie. Okazją ku temu będzie premiera najnowszego filmu w reżyserii Chucka Russella pt. “Paradise City”.

Paradise City – trailer

Ostatni raz, kiedy panowie mieli szansę współpracować na planie, sięga niemal 30 lat wstecz. Mowa oczywiście o kultowym “Pulp Fiction” w reżyserii Quentina Tarantino. Zapowiedziany koniec kariery Bruce’a Willisa jest szczególną okazją, aby odświeżyć tę znajomość. Tym razem o zaaranżowanie spotkania po latach zadbał Chuck Russell, znany z tytułów, takich jak “Maska”, “Koszmar z ulicy Wiązów 3” czy “Egzekutor”. Światło dzienne ujrzał właśnie trailer “Paradise City”, jego najnowszego dzieła. 

W pełnym akcji klipie poznajemy Iana Swana (Bruce Willis) – łowcę nagród, który zostaje postrzelony, a następnie uznany za zmarłego. Jego syn Ryan (Blake Jenner) znajduje więc wsparcie w osobach partnera ojca (Stephen Dorff) oraz pani detektyw (Praya Lundberg) i zaczyna deptać zabójcom po piętach. Wtem na jego drodze pojawia się bezwzględny makler giełdowy (John Travolta), służący dobrą radą: lepiej dla nich, aby o wszystkim zapomnieli. Ci jednak zyskują niespodziewanego sprzymierzeńca, który może odwrócić jeszcze bieg rzeczy. 

Trailer “Paradise City” prezentuje się następująco:

Paradise City – obsada

Oprócz Travolty i Willisa w filmie zagoszczą również Blake Jenner, Stephen Dorff, Praya Lundberg, Branscombe Richmond, Lorenzo Antonucci, Corey Large, Amber Abara, Kate Katzman, Carrie Bernans oraz Adam Huel Potter.

Kiedy premiera?

Amerykańską premierę kinową i VOD “Paradise City” wyznaczono na 11 listopada tego roku. Kwestia polskiego debiutu wciąż jednak nie doczekała się oficjalnego komentarza. Spekuluje się, że film może trafić u nas bezpośrednio do streamingu. 

Źródło: Collider, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.