Pan i Pani Smith jako serial na Amazon Prime Video. W rolach głównych: Donald Glover i Maya Erskine

23.11.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Pan i Pani Smith jako serial na Amazon Prime Video. W rolach głównych: Donald Glover i Maya Erskine
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Amazon Prime Video bierze na warsztat tytuł, który na kartach historii kina zapisał się wielkimi literami – “Pan i pani Smith” powraca jako serial. To nie jedyne, co różni go od pierwowzoru. Czego możemy się po nim spodziewać? Kiedy premiera? 

Pan i Pani Smith – serial Amazon Prime Video z datą premiery 

Serial “Pan i pani Smith” – wbrew pierwszemu wrażeniu – nie jest remakiem głośnego filmu z Bradem Pittem i Angeliną Jolie w rolach głównych. Co prawda nie brakuje tu wspólnych dla obydwu tytułów motywów, takich jak małżeństwo szpiegowskiej pary. To, co połączyło bohaterów, jest jednak zgoła odmienne.

Jak czytamy w oficjalnym opisie produkcji: 

Dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w agencji szpiegowskiej, która oferuje im życie w bogactwie, mnóstwo podróży po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk? Nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako państwo John i Jane Smith.

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy pomiędzy agentami zaczyna rodzić się uczucie. To okazuje się nie mniejszym wyzwaniem niż misje, z którymi co rusz przychodzi im się mierzyć. 

Pan i pani Smith - serial Amazon Prime Video

Pan i pani Smith – obsada i twórcy serialu Prime Video

W rolach głównych wystąpili Donald Glover i Maya Erskine, którzy podkreślają odrębność nadchodzącej produkcji względem filmu z 2005 roku:

Możesz zawsze powrócić i obejrzeć starą wersję, ale ta da ci kompletnie inne odczucia. Ludzie zdecydowanie będą zszokowani

– stwierdził Glover. 

Jego słowa potwierdza Erskine:

Angelina i Brad są nietykalni w tym sensie, że nie da się ich podrobić. Ja i Donald jesteśmy kompletnie inni. Zagranie pary, z którą można się utożsamić, było ekscytujące.

Na ekranie partnerują im Michaela Coel, Paul Dano, Wagner Moura, Parker Posey i John Turturro. Glover, obok Franceski Sloane, jest również twórcą serialu. 

Pan i pani Smith - serial Amazon Prime Video

Kiedy premiera?

Serial “Pan i pani Smith” na Amazon Prime Video zadebiutuje 2 lutego 2024 roku. Złoży się na niego osiem odcinków. 

Źródło: Amazon Prime Video, TVLine

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.