Operacja: Soulcatcher – polski akcyjniak od Netflixa z premierą jeszcze w te wakacje. Zobaczcie zwiastun

05.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Operacja: Soulcatcher – polski akcyjniak od Netflixa z premierą jeszcze w te wakacje. Zobaczcie zwiastun
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Już niebawem w bibliotece serwisu Netflix wyląduje nowa polska produkcja oryginalna – film akcji pt. “Operacja: Soulcatcher” z Piotrem Witkowskim w roli głównej. 1. zwiastun jest już dostępny. 

Operacja: Soulcatcher – zwiastun Netflixa

Netflix niezmiennie inwestuje w kolejne tytuły z rodzimego podwórka. Po premierze “Dnia Matki” z Agnieszką Grochowską w roli głównej przyszła pora na kolejnego, polskiego akcyjniaka. “Operacja Soulcatcher” rozpościera przed widzem wizję ściśle tajnej operacji, której celem jest przejęcie eksperymentalnej broni, zdolnej do zamieniania ludzi w brutalnych zabójców. 

»Kieł« kiedyś pracował dla polskich służb zwalczających terroryzm, a obecnie to najemnik działający na zlecenie prywatnej firmy wojskowej. Wraz ze swoim bratem Piotrem przyjmuje lukratywną misję w kraju, w którym rządzi lokalny watażka. Choć zadanie na pozór jest proste, to okazuje się, że muszą się zmierzyć z niebezpieczną eksperymentalną bronią

– brzmi oficjalny opis produkcji. 

Kiedy brat głównego bohatera pada ofiarą tajemniczego urządzenia, sytuacja diametralnie się zmienia. Teraz to zemsta jest paliwem napędzającym działania Kła. 

Pierwszy zwiastun “Operacja: Soulcatcher” jest już dostępny i obfituje w sceny emocjonujących pościgów, strzelanin i… elementów humorystycznych:

Operacja: Soulcatcher – obsada i twórcy

Film wyreżyserował i napisał Daniel Markowicz (“Diablo. Wyścig o wszystko”, “Plan lekcji”, “Bartkowiak”). 

W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Witkowski (“Noc w przedszkolu”, “Plan lekcji”) oraz partnerujący mu na ekranie Jacek Koman, Mariusz Bonaszewski, Jacek Poniedziałek, Aleksandra Adamska, Sebastian Stankiewicz i Michalina Olszańska.

Kiedy premiera na Netfliksie?

Film zadebiutuje na Netfliksie 2 sierpnia tego roku. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.