Search icon

Oficjalny zwiastun 1899 – nowy serial twórców Dark z udziałem Maćka Musiała

26.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Oficjalny zwiastun 1899 – nowy serial twórców Dark z udziałem Maćka Musiała
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Premiera “1899” – nowego serialu Netflixa od twórców “Dark” – coraz bliżej. Właśnie ujawniono jego oficjalny zwiastun. W klimatycznym, pełnym napięcia klipie zobaczycie m.in. Macieja Musiała.

1899 – oficjalny zwiastun

Opublikowany niedawno trailer ukazuje losy pasażerów statku zmierzającego z Europy do Nowego Jorku. Imigrantów łączą wspólne marzenia i wspólne tajemnice. Okazją do ujawnienia tych ostatnich będzie niespodziewane spotkanie na środku oceanu. Oto bowiem z wodnych przestworzy wyłania się inny statek – od miesięcy uważany za zaginiony. To, co znajduje się na jego pokładzie, nieodwracalnie odmieni kurs tego rejsu. Pełna nadziei na lepsze jutro podróż zamieni się zaś w prawdziwy koszmar. 

1899 – obsada i twórcy 

Nadchodząca nowość Netflixa jest dziełem Jantje Friese oraz Barana bo Odara, związanych z głośnym “Dark”. Jednocześnie jest to 1. tytuł spod szyldu DARK WAYS – ich firmy producenckiej. Twórcy nie ukrywają, że serial ma być jakościowym otwarciem nowego rozdziału w ich karierach.

“1899” to bowiem 1. produkcja, w której wykorzystano nowoczesną technologię LED-Volume, stwarzającą nieznane dotychczas możliwości w zakresie efektów wizualnych. Połączenie nowych form realizacji i mrocznej fabuły z pewnością może przyprawić o dreszcz emocji. Jego namiastki możecie doświadczyć zresztą we wspomnianym zwiastunie.

1899 serial netflix plakat

Serial “1899” może poszczycić się także międzynarodową obsadą, przemawiającą na planie w swoich rodzimych językach. W szczególny sposób wyczekujemy scen z udziałem Maćka Musiała, dla którego jest to już kolejna po “Wiedźminie” okazja do zaprezentowania się na scenie zagranicznej.

Oprócz niego na ekranie zagoszczą m.in. Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Lucas Lynggaard Tonnesen, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Erwolter, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jose Pimentao, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Fflyn Edwards, Alexandre Willaume i Anton Lesser.

1899 – kiedy premiera?

Zgodnie z zapowiedzią z tegorocznego TUDUM “1899” Netflixa zadebiutuje w serwisie za niespełna miesiąc, bo 17 listopada 2022. Sezon składać się będzie z 8 odcinków.

Źródło: Netflix

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.