Search icon

Na planie serialu „The Last of Us” – wpadki, wywiady i smaczki zza kulis

28.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Na planie serialu „The Last of Us” – wpadki, wywiady i smaczki zza kulis
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jeżeli jeden sezon “The Last of Us” to dla Was za mało, przygotujcie się na bonus prosto zza kulis głośnego serialu. Odcinek specjalny pt. “Na planie serialu The Last of Us” jest już dostępny na platformie HBO Max. Co zdradzi?

The Last of Us – odcinek specjalny hitu HBO Max już dostępny

Przeszło dwa tygodnie temu pierwszy sezon głośnej adaptacji doczekał się premiery swojego ostatniego odcinka. Oczarowani widowiskiem fani z pewnością wyczekują na więcej – i zdążyli już nawet otrzymać obietnicę dwóch kolejnych sezonów tytułu

Zanim jednak twórcy przejdą do rzeczy, minie jeszcze sporo czasu. W oczekiwaniu na debiut kolejnej odsłony serii, której najwcześniej możemy spodziewać się zapewne w połowie 2025 roku, przygotowano odcinek specjalny, który wczoraj zasilił bibliotekę serwisu. 

Trwający 30 minut epizod nosi tytuł “Na planie serialu The Last of Us” i – zgodnie ze swoim brzmieniem – przenosi nas na plan najgłośniejszej produkcji ostatnich miesięcy. 

Od efektów specjalnych i scen kaskaderskich, aż do procesu charakteryzacji Klikaczy – zobacz, jak powstawał The Last Of Us

– zachęca do seansu platforma. 

W rzeczy samej, bonusowy odcinek ukazuje imponujące, znane z serialu sceny, widziane oczyma osób znajdujących się po drugiej stronie kamery – bez efektów specjalnych, dodanych dopiero na etapie postprodukcji. Nie mogło zabraknąć zakulisowej perspektywy na trudy pracy na planie, dostarczającej równolegle jeszcze większego zastrzyku dobrej zabawy. Nie obyło się też bez wpadek, stanowiących nieodzowny element budowania ducha zespołu. 

Odcinek specjalny “The Last of Us” w swojej zapowiedzi prezentuje się następująco:

Odcinek specjalny The Last of Us – kiedy premiera? Gdzie obejrzeć?

Odcinek specjalny serialu od 27 marca 2023 roku (od godziny 18:00) jest dostępny w serwisie HBO Max. 

Źródło: HBO Max

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.