Obliterated: nowy serial twórców Cobra Kai na pierwszych zdjęciach

01.09.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Obliterated: nowy serial twórców Cobra Kai na pierwszych zdjęciach
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

„Obliterated” – nowa komedia akcji w odcinkach od twórców “Cobra Kai” – doczekała się pierwszych, oficjalnych zdjęć. Produkcja określana mianem kompilacji “Szklanej pułapki” i “Kac Vegas” trafi na Netflixa jeszcze w tym roku. Czego możemy się po niej spodziewać? 

Obliterated – pierwsze zdjęcia nowego serialu Netflixa

Stojący za “Cobra Kai” Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg i Josh Heald prezentują nową komedię akcji, w której zawodowe wyzwania i chwile wytchnienia poza pracą tworzą razem mieszankę wybuchową, zdolną podpalić cały świat. W oficjalnym opisie Netflixa, dla którego powstał “Obliterated”, czytamy: 

»Obliterated« to naszpikowana akcją komedia o elitarnym oddziale specjalnym, który udaremnia atak na Las Vegas. Po pełnej alkoholu, narkotyków i seksu imprezie dla uczczenia zwycięstwa zespół odkrywa, że bomba, którą rozbroili, była atrapą. Teraz odurzeni członkowie zespołu muszą przezwyciężyć zamroczenie, pokonać swoje problemy osobiste, znaleźć prawdziwą bombę i ocalić świat.

Pierwsze zdjęcia produkcji są już dostępne i prezentują się następująco: 

Obliterated – kadr 1.
Obliterated – kadr 2.
Obliterated – kadr 3.
Obliterated – kadr 4.
Obliterated – kadr 5.

Obliterated – obsada i twórcy 

W rolach głównych wystąpili Nick Zano i Shelley Hennig, którym partnerują na ekranie: C. Thomas Howell, Kimi Rutledge, Paola Lázaro, Terrence Terrell, Alyson Gorske i Eugene Kim. 

Wspomniani już Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg i Josh Heald są nie tylko twórcami serii, ale również jej scenopisarzami, producentami wykonawczymi (obok Diny Hillier) i reżyserami. 

Kiedy premiera?

Serial na Netfliksie zadebiutuje 30 listopada. Złoży się na niego osiem 45-minutowych odcinków.

Źródło: Netflix, Serialowa

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.