Search icon

Co nowego na Netflixie w marcu 2023? Lista premier seriali i filmów

27.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 6 Minuty
Co nowego na Netflixie w marcu 2023? Lista premier seriali i filmów
Przeczytasz w 6 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowy miesiąc oznacza serialowe nowości Netflixa! Premiery na marzec 2023 przyniosą m.in. kolejną część uwielbianej przez widzów serii “Ty”, 2. sezon popularnego “Cień i kość” oraz finałowy rozdział “Riverdale”. A to dopiero początek!

W nowych odsłonach powrócą bowiem również filmy. Wśród nadchodzących debiutów znajdą się m.in.Luther: Zmrok, rozwijający serię “Luther” i Zabójcze wesele – sequel “Zabójczego rejsu”.

Mocno zapowiada się też sekcja polskich premier, wśród których zagoszczą Dzisiaj śpisz ze mną” oraz “Johnny”.

Co jeszcze na Was czeka?

Nowe seriale na Netflix — marzec 2023

Ty: Sezon 4: Część 2 – 09/03/2023

Serialowe premiery od Netflix na marzec 2023 otwiera kolejna część 4. sezonu “Ty”. Popularna produkcja stanowi niezobowiązującą adaptację powieści Caroline Kepnes o tym samym tytule. Opowiada ona historię Joego (Penn Badgley) – menedżera księgarni, którego uczucia z czasem zaczynają brać górę nad rozumem. Nie mowa tu jednak o bezrefleksyjnym zauroczeniu, lecz o niekontrolowanej obsesji. Obiektem jego westchnień okazuje się pewna początkująca poetka.

W najnowszym rozdziale tej opowieści bohater postanawia wyzbyć się dawnych słabości i rozpocząć nowe życie w Londynie. Łatwo jednak nie będzie…

Cień i kość: Sezon 2 – 16/03/2023

Wśród nowości Netflixa znajdziecie również 2. sezon serialu, który spotkał się z wielkim zainteresowaniem ze strony widowni. To “Cień i kość” – kolejna adaptacja w naszym zestawieniu; tym razem przenosząca na ekran bestsellerowe powieści z serii “Grisza” autorstwa Leigh Bardugo.

Tytuł fantasy ukazuje perypetie niezwykłej bohaterki, Aliny Starkov (Jessie Mei Li) – wyposażonej w nadludzkie zdolności panowania nad materią wojskowej, która wykorzystuje je, aby ocalić swój kraj.

Riverdale: Sezon 7 – 30/03/2023

Premiery Netflixa na marzec będą wyjątkowe dla fanów serii “Riverdale”. Oto bowiem po sześciu latach od premiery tytuł doczeka się swojego finału!

A wszystko zaczęło się od zaginięcia nastoletniego Jasona Blossoma (Trevor Stines), będącego papierkiem lakmusowym dla intencji mieszkańców, na pozór, idyllicznego miasteczka. Wkrótce sprawę w swoje ręce bierze grupa przyjaciół, których relacje komplikują się wraz z biegiem śledztwa i upływem czasu. Do głosu dochodzą też wątki nadprzyrodzone…

W rolach głównych: Lili Reinhart, Cole Sprouse, Camila Mendes, K.J. Apa oraz Madelaine Petsch.

Nowe filmy na Netflix — marzec 2023

Luther: Zmrok – 10/03/2023

Filmowe premiery Netflixa na marzec 2023 to prawdziwa gratka dla miłośników serii “Luther”. Tytuł już wkrótce doczeka się bowiem swojej kolejnej, tym razem filmowej odsłony.

“Luther: Zmrok”, bo o nim mowa, skupi się wokół wątku Davida Robeya (Andy Serkis) – niedocenionego wroga tytułowego bohatera. Cyberprzestępca i sadysta sieje postrach w społeczeństwie, wykorzystując jego lęk przed inwigilacją. Wywołany do odpowiedzi Luther (Idris Elba) postanawia więc stawić mu czoła, wymykając się z więzienia.

Reżyserem filmu jest Jamie Payne, który pracował nad 5. sezonem serii “Luther”. Tę znajdziecie z kolei w serwisie HBO Max.

Ojciec – 23/03/2023

Wśród nadchodzących nowości Netflixa znajdzie się też wybitny “Ojciec” – zdobywca dwóch Oscarów, oparty na docenionych kreacjach aktorskich Olivii Colman oraz Anthony’ego Hopkinsa.

Film opowie poruszającą, dramatyczną historię ojca i córki, rozgrywającą się w momencie największej próby. Mimo że Anthony wciąż żyje, z każdym dniem jest go dla Anny coraz mniej. Winowajcą jest demencja. Świadoma jej oznak Anna robi wszystko, co w jej mocy, aby zaopiekować się rodzicem. Przekonany o własnej sprawności Anthony nie zawsze jest jednak na tę pomoc otwarty.

Tytuł wyreżyserował Florian Zeller (“Syn”, “Inna kobieta”, “Floride”).

Prawo krwi – 29/03/2023

Premiery Netflixa w nadchodzącym miesiącu stawiają na topowe obsady. Tym razem na pierwszym planie: Kevin Costner oraz Diane Lane. Dadzą się oni poznać jako starsze małżeństwo, które po doświadczeniu śmierci syna podejmuje walkę o bezpieczeństwo i los własnego wnuka. Po tym, jak ten trafił pod opiekę niebezpiecznej, psychopatycznej rodziny, bohaterowie dobrze wiedzą, że jedyną szansą na ratunek dla niego jest walka.

Za tytułem stoi Thomas Bezucha (“Monte Carlo”, “Rodzinny dom wariatów”, “Big Eden”).

Zabójcze wesele – 31/03/2023

Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają w sequelu “Zabójczego rejsu”. Tym razem czeka ich tytułowe, zabójcze wesele wspólnego przyjaciela – Maharadży (Adeel Akhtar). Docierają na nie już jako pełnoprawni detektywi, a wkrótce przekonają się, że nie znają dnia ani godziny, w których mogą uczynić użytek z nowej profesji. Świeżo upieczony małżonek zostaje bowiem porwany dla okupu, a podejrzanych pod dostatkiem. Wkrótce trop zaprowadzi ich z prywatnej wyspy aż do Paryża.

W roli scenarzysty tytułu powrócił James Vanderbilt. Wyreżyserował go zaś Jeremy Garelick (“Polowanie na drużbów”, “The Binge”).

Polskie filmy i seriale na Netflix

Dzisiaj śpisz ze mną – 01/03/2023

Polskie premiery Netflixa na marzec wraz z początkiem miesiąca zainauguruje “Dzisiaj śpisz ze mną” – romans z Maciejem Musiałem (“Wiedźmin”, “1899”) i Romą Gąsiorowską (“Sala samobójców”, “Listy do M.”) w rolach głównych. Ekranizacja powieści o tym samym tytule autorstwa Anny Szczypczyńskiej opowie historię zakazanej miłości Niny i Jana.

Ona jest ustatkowaną kobietą z dobrą pracą, mężem i córkami. On stawia pierwsze kroki w dorosłym życiu, przypominając jej lata własnej młodości. Kiedy małżeństwo kobiety przeżywa kryzys, między dwojgiem tak różnych od siebie bohaterów rodzi się uczucie.

Film wyreżyserował Robert Wichrowski (“Francuski numer”, “Negatyw”, “Kobieta sukcesu”).

Fenomen – 01/03/2023

Największa polska akcja charytatywna doczekała się własnego dokumentu! Mowa oczywiście o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. “Fenomen” skupi się na postaci jej założyciela – Jurka Owsiaka, uwieczniając proces jego przemiany z beztroskiego hipisa w twarz ruchu obywatelskiego na miarę wolnej Polski.

To też historia samego WOŚP-u widziana oczyma jej lidera, obrazująca zarówno te piękne, jak i trudne momenty – z hejtem i tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza na czele.

Johnny – 24/03/2023

Polskie premiery Netflixa na marzec skupiają się wokół postaci-symboli. Cichym bohaterem kolejnej z nich jest ksiądz Jan Kaczkowski (Dawid Ogrodnik).

“Johnny” ukazuje historię życia Patryka Galewskiego (Piotr Trojan), któremu daleko było do świętości. Z księdzem Janem poznał się podczas wykonywania prac społecznych w puckim hospicjum, nakazanych mu przez sąd po tym, jak dokonał włamania. Spotkanie to będzie później wspominał jako to, które odmieniło go na zawsze. Wkrótce jego nauczyciel bliskości, wrażliwości i dystansu sam znajdzie się zaś w miejscu, w którym będzie ich potrzebował.

Dokumenty na Netflix

MH370: Samolot, który zniknął – 08/03/2023

Wśród najnowszych dokumentów Netflixa znajdzie się również ten poświęcony sprawie tajemniczego lotu MH370.

Rok 2014 był tym, w którym samolot z 239 osobami na pokładzie po raz ostatni widniał na ekranie radaru. Odpowiedzi na pytanie, co się z nim stało, poszukiwał cały świat; przede wszystkim jednak bliscy pasażerów. Część z nich po dziś dzień ma nadzieję, że ich rodziny, ukochani i przyjaciele wciąż żyją…

Niniejszy miniserial dokumentalny stanowi hołd ku ich pamięci, przybliżając widzom relacje specjalistów w dziedzinie lotnictwa, próby rekonstrukcji wydarzeń sprzed lat oraz teorie naukowe i spiskowe, które narosły wokół lotu-enigmy.

Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba – 15/03/2023

historia pornhuba

Pornhub przyniósł jego założycielom miliardy dolarów zysków, odmieniając raz na zawsze sposób produkcji i dystrybucji pornografii. Jednocześnie zrzeszył wokół siebie grono oponentów, na czele z aktywistami występującymi przeciwko handlowi ludźmi. W tej nowości Netflixa będą mieli oni okazję podzielić się swoją perspektywą na mechanizmy funkcjonowania platformy. Usłyszycie też działających w jej ramach wykonawców oraz byłych pracowników, rzucających nowe światło na poziom ochrony gwarantowany przez branżowego giganta.

Netflix dla dzieci

Koci Domek Gabi: Sezon 7 – 20/03/2023

Premiery Netflixa na marzec 2023 jak zawsze zamykamy propozycjami dla najmłodszych. Już wkrótce w serwisie zagości 7. sezon “Kociego Domku Gabi”. Serial skupia się na niezwykłych przygodach tytułowej bohaterki, która uwielbia bawić się nie domkiem, a… w domku dla lalek! Wszystko dzięki magicznej zdolności skurczenia się do mikroskopijnych rozmiarów.

Gdyby tego było mało, nasza mini-Gabi i gromada jej uroczych kotków każdy kolejny dzień spędzają, spotykając wróżki, znajdując skarby i robiąc całą masę innych rzeczy prosto z najpiękniejszych, dziecięcych snów.

Netflix – premiery na marzec 2023 (pełna lista)

 • Agent Elvis – wkrótce na Netflix
 • Jestem Georgina: Sezon 2 – wkrótce na Netflix
 • Furie – wkrótce na Netflix
 • Po złej stronie torów: Sezon 2 – 01/03/2023
 • Oszust – 01/03/2023
 • Dzisiaj śpisz ze mną – 01/03/2023
 • Wrobieni: Zagadka sycylijskiego morderstwa: Sezon 2 – 02/03/2023
 • Masameer County: Sezon 2 – 02/03/2023
 • Sex/Life: Sezon 2 – 02/03/2023
 • Monique Olivier: Asystentka diabła – 02/03/2023
 • Owca karateka – 02/03/2023
 • Modni i modniejsi: Sezon 2 – 03/03/2023
 • Miłość od pierwszego pocałunku – 03/03/2023
 • Chris Rock: Selective Outrage – 04/03/2023
 • Ridley Jones: Strażniczka muzeum: Sezon 5 – 06/03/2023
 • Gdzieś daleko – 08/03/2023
 • MH370: Samolot, który zniknął – 08/03/2023
 • Ty: Sezon 4: Część 2 – 09/03/2023
 • Chwała: Część 2 – 10/03/2023
 • Rana Naidu – 10/03/2023
 • Outlast: Razem po wygraną – 10/03/2023
 • Czy to wszystko? – 10/03/2023
 • Luther: Zmrok – 10/03/2023
 • Asystent Ariyoshi – 14/03/2023
 • Bert Kreischer: Razzle Dazzle – 14/03/2023
 • Prawo dżungli – 15/03/2023
 • Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba – 15/03/2023
 • Cień i kość: Sezon 2 – 16/03/2023
 • Najwyższy czas – 16/03/2023
 • Maestro na wyspie – 17/03/2023
 • Na szczyt: Serial – 17/03/2023
 • Dance 100 – 17/03/2023
 • Król cieni – 17/03/2023
 • Zamęt – 17/03/2023
 • Magiczna słonica – 17/03/2023
 • Koci Domek Gabi: Sezon 7 – 20/03/2023
 • Zgubiliśmy swoich ludzi – 21/03/2023
 • Niewidzialne miasto: Sezon 2 – 22/03/2023
 • Jego królestwo: Sezon 2 – 22/03/2023
 • Waco: Amerykańska apokalipsa – 22/03/2023
 • Nocny agent – 23/03/2023
 • Miłość jest ślepa: Sezon 4 – 24/03/2023; 31/03/2023
 • Złodzieje na pokładzie – 24/03/2023
 • Mae Martin: SAP – 28/03/2023
 • Niedostrzegana – 29/03/2023
 • Pogotowie: Nowy Jork – 29/03/2023
 • Wellmania – 29/03/2023
 • From Me to You: Kimi ni Todoke – 30/03/2023
 • Big Mäck: Gangsterzy i złoto – 30/03/2023
 • Niestabilny – 30/03/2023
 • Riverdale: Sezon 7 – 30/03/2023
 • Naśladowca – 31/03/2023
 • Kill Boksoon – 31/03/2023
 • Zabójcze wesele – 31/03/2023

TYTUŁY NA LICENCJI:

 • Fenomen – 01/03/2023
 • Psi Patrol: Film – 02/03/2023
 • Z kamerą u Kardashianów – 15/03/2023
 • Żony Beverly Hills – 15/03/2023
 • Pod pokładem – 15/03/2023
 • Tygrys i smok – 15/03/2023
 • Ojciec – 23/03/2023
 • Johnny – 24/03/2023
 • Sanktuarium – 26/03/2023
 • Prawo krwi – 29/03/2023
 • Przygody Tintina – 31/03/2023

Źródło: Netflix, materiały prasowe

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.