Search icon

Canal+ Online na marzec 2023. Nowe filmy i seriale

18.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 6 Minuty
Canal+ Online na marzec 2023. Nowe filmy i seriale
Przeczytasz w 6 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Marzec na Canal+ Online obfituje w tytuły, obok których trudno przejść obojętnie. Spodziewajcie się sporej dawki akcji i humoru, ale też refleksyjności.

“Dexter: New Blood”, “Yellowjackets”, “Emigracja XD”, “Nieznośny ciężar wielkiego talentu”, “Inni ludzie”, “Paradise City”, “Złoto”, “Książę”, “Chiński sen” – to wszystko i więcej znajdziecie w tym miesiącu w bibliotece tego serwisu VOD. Pełna lista nowości Canal+ Online poniżej.

Nowe seriale na Canal+ Online – marzec 2023

Dexter: New Blood (sezon 1.) – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Nowe seriale na Canal+ Online to również nowy początek dla uwielbianego na całym świecie Dextera Morgana. Po 10 latach przerwy niejednoznaczny bohater powraca w kontynuacji serii ”Dexter”, prezentując widzom swoje kolejne oblicze.

Czy jednak ów piewca sprawiedliwości i jej samozwańczy egzekutor o podwójnej tożsamości zdołał w istocie się zmienić? Sprawdźcie już teraz w serwisie Canal+ Online, gdzie znajdziecie 1. sezon jego perypetii.

Za tytułem stoi producent wykonawczy pierwotnej serii – Clyde Phillips. W roli głównej ponownie – Michael C. Hall.

Yellowjackets (sezon 1.) – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Wśród serialowych nowości Canal+ Online znajdziecie też debiutujący w ubiegłym roku 1. sezon “Yellowjackets” – katastroficznego dramatu psychologicznego od twórców “Narcos” i “The Originals”.

Tytuł koncentruje się wokół postaci członkiń szkolnej drużyny piłki nożnej z New Jersey, których samolot rozbija się gdzieś na pustkowiu, skazując je na 1,5 roku życia bez szansy na jakiekolwiek wsparcie z zewnątrz. Warunki, w jakich się znalazły, poddadzą je największej próbie wytrwałości i człowieczeństwa.

W roli głównej: Melanie Lynskey (“Dwóch i pół”, “Nie patrz w górę”).

Rdza (sezon 1.) – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Premiery Canal+ Online na marzec 2023 nie zapominają też o fanach serialowych adaptacji. Przykładem tego jest “Rdza” – produkcja bazująca na docenionej powieści autorstwa Philippa Meyera o tym samym tytule.

Serial nakreśli przed Wami krajobraz niewielkiego miasteczka w Pensylwanii, w którym interesy publiczne i prywatne nierzadko pozostają względem siebie w kontrze. W tej niewygodnej pozycji przychodzi odnaleźć się miejscowemu szeryfowi, Delowi Harrisowi z chwilą, gdy syn jego ukochanej zostaje oskarżony o morderstwo. Podjęte przez niego kroki będą brzemienne w skutki… 

Emigracja XD – premierowe odcinki w piątki od 17.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online

Marzec na Canal+ Online nie obyłby się bez rodzimego tytułu. Polskim, serialowym reprezentantem miesiąca okazała się “Emigracja XD” – adaptacja bestsellerowej książki Malcolma XD, która mierzy się z nienajłatwiejszym tematem emigracji z przymrużeniem oka.

Podczas premiery Canal+ Online dołączycie do wyprawy dwóch szalonych chłopaków – z niewielkiego polskiego miasteczka prosto do Londynu, jawiącego się jako szansa na lepsze jutro. Zanim jednak ich europejski sen się ziści, przyjdzie im zmierzyć się z wyzwaniami po drodze – na czele z tirowcami, anarchistami, recydywistami i pracownikami klubu go-go.

W rolach głównych: Tomasz Włosok i Michał Balicki.

Nowe filmy na Canal+ Online – marzec 2023

Nieznośny ciężar wielkiego talentu – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Nowe filmy na Canal+ Online inauguruje tytuł, mogący poszczycić się najlepszym doborem aktorskim w historii kina. Przed Wami Nicolas Cage w roli Nicolasa Cage’a!

W momencie spadkowym swojej kariery bohater przyjmuje podejrzaną ofertę od jednego ze swoich fanów – milionera, Javiego Gutierreza (Pedro Pascal – “The Last of Us”, “The Mandalorian”, “Gra o tron”). Aktor ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym. Nie byłoby w tym zresztą nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gospodarz imprezy jest jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na ziemi.

Inni ludzie – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Polskie premiery na marzec Canal+ Online zasilił też dramat muzyczny w reżyserii Aleksandry Terpińskiej, bazujący na tekście laureatki Nike – Doroty Masłowskiej. Wraz z nim zanurzycie się w polskiej codzienności, w której, mimo wszechobecnej monotonii niezwykle łatwo się zagubić. Szum mediów społecznościowych i pęd życia to współczesne perpetuum mobile, wciągające każdego, kto się doń zbliży. Bohaterowie tej historii ucieczki od chaosu poszukują w narkotykach i antydepresantach. Niektórzy, tak jak Iwona (Sonia Bohosiewicz) i Kamil (Jacek Beler), dostrzegają swoją szansę w miłości.

Paradise City – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Premiery Canal+ Online na marzec 2023 przyniosą też sentymentalne spotkanie po latach.

Bruce Willis i John Travolta ponownie łączą bowiem swoje siły – dodajmy, po raz pierwszy od “Pulp Fiction” w reżyserii Quentina Tarantino z 1994 roku!

“Paradise City” z ich udziałem opowie historię o rodzinnej wendecie, tajemnicach przeszłości i nieczystej grze. Tytuł wyreżyserował Chuck Russell (“Maska”, “Król Skorpion”, “Koszmar z ulicy Wiązów 3”). Miłośnicy kina akcji zdecydowanie nie mogą tego przegapić!

Oczy Tammy Faye – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Zdobywca dwóch Oscarów z gwiazdorską obsadą w składzie: Jessica Chastain oraz Andrew Garfield to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy stawiają na biograficzne premiery Canal+ Online.

Poznajcie historię małżeństwa teleewangelistów Tammy i Jima Bakkerów, którzy zbudowali swoje medialne imperium na podwalinach ludzkiej wiary tylko po to, aby później z jeszcze większym hukiem zrównać je z ziemią. Ich fenomen i kulisy upadku możecie już zgłębiać razem z tytułem, dostępnym w bibliotece serwisu.

Złoto – premiera 16.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online

Thriller survivalowy z 2022 roku w reżyserii i według scenariusza Anthony’ego Hayesa to historia na tyle uniwersalna, że jej bohaterowie-everymani nie doczekali się nawet własnych imion.

W świecie, w którym zaufanie jest wartością deficytową, dwaj mężczyźni odnajdują największy samorodek złota w dziejach. Aby zachować go dla siebie, muszą współpracować. Podczas gdy jeden wyrusza po sprzęt, drugi pozostaje więc na miejscu, pilnując znaleziska przed czyhającymi nań zagrożeniami – i coraz bardziej powątpiewa, że obiecana mu pomoc kiedykolwiek nadejdzie…

W rolach głównych: Anthony Hayes oraz Zac Efron.

Książę – premiera 28.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online

Nowe filmy na Canal+ Online oparte na faktach reprezentuje brytyjski “Książę” – komediodramat z wybitnymi Jimem Broadbentem i Helen Mirren w rolach głównych.

Poznajcie poczciwego, starszego taksówkarza – Kemptona Buntona – który dla szczytnego celu gotów jest zaryzykować nawet wylądowanie za kratkami. Właśnie zorganizował największy skok swojego życia – kradzież bezcennego portretu Księcia Wellingtona pędzla Goyi. W zamian za jego zwrot żąda… świadczeń na rzecz najuboższych.

Dokumenty na Canal+ online – marzec 2023

Chiński sen – już dostępny w serwisie CANAL+ online

Dokumentalne nowości Canal+ Online otwiera “Chiński sen” – ubiegłoroczny kandydat do Oscara w reżyserii debiutującej w tej roli Jessici Kingdom. Twórczyni rozpościera przed widzem portret współczesnych, pełnych kontrastów Chin, w których konsumpcjonizm, ideologia i skrajnie różny poziom życia współistnieją ze sobą i wzajemnie się napędzają. Wszystko to ukazane z perspektywy cichego obserwatora, nie narzucającego wniosków po drugiej stronie ekranu.

COVID 19. Co poszło nie tak? – premiera 27.03 o godz. 22:10 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online

Kolejny rok pandemii i jej kolejne oblicza skłaniają do poczynienia refleksji nad popełnionymi w jej dobie błędami – z punktu widzenia nauki, polityki, gospodarki i nas samych. Wyzwanie to podjął niemiecki dokumentalista, Michael Wech, stawiając niekiedy niewygodne pytania w nadziei, że odpowiedzi na nie pozwolą zawalczyć nam wspólnie o lepsze jutro. Efektem jego pracy jest niniejszy tytuł, którego premiery na Canal+ Online doczekamy się u schyłku miesiąca.

Premiery Canal+ Online na marzec 2023 – pełna lista

 • NIEZNOŚNY CIĘŻAR WIELKIEGO TALENTU, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • INNI LUDZIE,  film, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • WIAROŁOM, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • DEXTER: NEW BLOOD, serial, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • YELLOWJACKETS, serial, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • RDZA, serial, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • PARADISE CITY, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • BANDYTA, film, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • OSCARY 2023, już dostępne w serwisie CANAL+ online;
 • OCZY TAMMY FAYE, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • CHIŃSKI SEN, film dokumentalny, już dostępny w serwisie CANAL+ online;
 • JEGO KRÓLESTWO, serial, premierowe odcinki w poniedziałki o godz. 22:00 w CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • FANTASY ISLAND 2, premierowe odcinki we wtorki o godz. 20:00 w CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • DZIEŃ MATKI, premierowe odcinki w środy od 22.03 o godz. 20:10 w ALE KINO+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • LINIA, serial, premierowe odcinki w środy o godz. 20:10 w ALE KINO+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • ZŁOTO, film, premiera 16.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • EMIGRACJA XD, serial, w piątki od 17.03 po dwa odcinki o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online;
 • NOTRE-DAME PŁONIE, film, premiera 18.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • BESTIE ZE ZŁEGO, film dokumentalny, premiera 20.03 o godz. 22:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • ORLĘTA. GRODNO ’39, film, premiera 25.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • COVID 19. CO POSZŁO NIE TAK?, film dokumentalny, premiera 27.03 o godz. 221:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • KSIĄŻĘ, film, premiera 28.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online;
 • SAVAGE SALVATION, film, premiera 30.03 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Źródło: media.pl.canalplus.com, materiały prasowe

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.