Nowe telewizory Philips 2022 z jeszcze lepszym obrazem i funkcją IMAX Enhanced

31.01.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowe telewizory Philips 2022 z jeszcze lepszym obrazem i funkcją IMAX Enhanced
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Philips zaprezentował nowe telewizory z matrycą OLED EX. Według zapewnień producenta mają wyświetlać aż o 30% lepszy obraz. Posiadają szereg nowinek technicznych, a wyróżnikiem jest obsługa IMAX Enhanced. Każdy telewizor Philips z IMAX posiada także świetne wbudowane głośniki o dużej mocy.

Telewizory Philips z IMAX – świetny obraz i dźwięk

Nowe urządzenia z matrycami OLED trafią na rynek jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku. Należą do serii 707 i 807. Telewizor Philips z IMAX jest więc pewnego rodzaju przełomem dla producenta. Philips prezentując nowe modele chce pokazać, że jest liczącym graczem w klasie telewizorów premium.

Telewizory Philips OLED807 posiadają matrycę OLED EX, która zapewnia bardzo wysokiej klasy obraz. Zdaniem producenta jego jakość jest nawet 30% lepsza, niż w standardowych rozwiązaniach.

Zarówno telewizory z serii 807, jak i Philips OLED707 wspierają technologię IMAX Enhannced. To zaprezentowany w 2018 roku standard jakości obrazu i dźwięku opracowany przez IMAX i DTS. Ma zagwarantować świetne odczucia z oglądanych treści.

telewizor Philips z IMAX
(fot. Philips)

Philips wyposażył nowe telewizory OLED we wszystko, co najlepsze

Matryca zastosowana w urządzeniach z serii OLED707 i OLED 807 może pracować z częstotliwością 60 Hz do 120 Hz. Dostępne rozmiary to 48, 55 i 65 cali. Model z matrycą OLED EX będzie dostępny także z największym wyświetlaczem o przekątnej 77″. Telewizory zapewniają rozdzielczość 4K Ultra HD. Wszystkie telewizory posiadają także Android TV i wspierają technologie:

  • wiele trybów HDR (HDR 10+, adaptacyjny HDR 10+, Dolby Vision, HLG, HDR10),
  • IMAX Enhanced,
  • AMD FreeSync Premium,
  • NVidia G-Sync,
  • Game Bar (ustawienia dla graczy),
  • Dolby Atmos,
  • AI Audio Film.
Philips OLED EX Imax
(fot. Philips)

Świetne audio w nowych telewizorach Philipsa

Za doznania dźwiękowe w nowych TV Philipsa odpowiada nie tylko wsparcie dla Dolby Atmos i DTS. Producent wyposażył najnowsze telewizory w głośniki 2.1 o mocy aż 70W.

Może Cię także zainteresować:

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.