Search icon

Nowe słuchawki true wireless Sony LinkBuds są inne, niż się spodziewasz

10.02.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Nowe słuchawki true wireless Sony LinkBuds są inne, niż się spodziewasz
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Słuchawki true wireless dla wielu osób są najbardziej komfortowym sposobem słuchania muzyki, czy prowadzenia rozmów. Obecnie w swojej ofercie ma je niemal każdy producent sprzętu elektronicznego. Nie inaczej jest w przypadku Sony. Oferta wkrótce powiększy się o wyróżniający się designem model Sony LinkBuds WF-L900.

Nowatorskie podejście do słuchawek true wireless – Sony LinkBuds WF-L900

Słuchawki Sony LinkBuds, które wkrótce wejdą do sprzedaży w przeciwieństwie do innych modeli typu true wireless nie są dokanałowe. W większości dostępnych na rynku modeli (np. Apple AirPods (sprawdź naszą recenzję), czy Samsung Galaxy Buds) słuchawka trzyma się w uchu „na wcisk”. W przypadku nowego modelu Sony producent wybrał inny sposób mocowania.

Sony LinkBuds WF-L900
Sony LinkBuds WF-L900 w wersji białej

Nie-dokanałowe Sony LinkBuds zbudowane są z dwóch elementów o okrągłym kształcie. Jeden z nich odpowiada za przekazywanie dźwięku, drugi ma ustabilizować słuchawki w małżowinie usznej.

Nowy model Sony LinkBuds – oryginalny wygląd i ciekawe funkcje

Nowe słuchawki Sony z pewnością prezentują się bardzo oryginalnie. Swojemu właścicielowi zapewnią także niezłą funkcjonalność.

Najnowsze Sony LinkBuds posiadają aktywną redukcję szumów i panel dotykowy.

Redukcja szumów za pomocą zaawansowanych algorytmów to jeden z największych atutów nowoczesnych słuchawek. Taka funkcja znajdzie się też w modelu Sony LinkBuds. Sterowanie prawdopodobnie odbywa się tu przy użyciu paneli dotykowych na zewnątrz słuchawek, a także przez smartfona.

Sony umieści w swoim nowym modelu czujnik wykrywający, czy słuchawka znajduje się w uchu.

Pudełko z powerbankiem i dwie wersje kolorystyczne Sony LinkBuds

Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku wielu słuchawek true wireless, Sony LinkBuds posiadają w zestawie pudełko-etui z powerbankiem. Ładowanie odbywa się bezprzewodowo, także można w tym celu użyć także swojego smartfona, jeżeli posiada indukcyjne ładowanie zwrotne.

Producent pokazał dwie wersje kolorystyczne nowego modelu słuchawek – białą, a także czarną.

Sony LinkBuds WF-L900
Sony LinkBuds WF-L900

Obecnie nie znamy jeszcze dokładnej daty wejścia słuchawek na rynek, ani sugerowanej ceny.

fot. Sony

nano google news

Zobacz także inne nowości ze świata audio:

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.